کرکره برقی فوم دار

تیغه فوم دار همان تیغه های آلومینیمی یا گالوانیزه می باشد با این تفاوت که داخل آن ها خمیر پلی اورتان تزریق شده است. این فرآیند در حرارت بالا و توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود. فوم پلی اورتان عایق حرارت و صدا محسوب می شود، از این رو در ساخت کرکره های برقی منازل و فروشگاه ها که میزان صدای کرکره هنگام باز و بسته شدن و حفظ دمای محیط در هنگام بسته بودن کرکره اهمیت دارد می توان از این تیغه ها بهره برد.

مزایای تیغه کرکره فوم دار :

  • عایق حرارت و صدا
  • مقاومت بالاتر نسبت به تیغه های اکسترود
  • کاهش وزن تیغه و کاهش استهلاک و فشار وارده بر موتور

تیغه فوم دار کرکره اتوماتیک CROCI ایتالیا :

تیغه فوم دار کرکره اتوماتیک croci ایتالیا از با کیفیت ترین نمونه ی این تیغه ها می باشد که دارای آلیاژ منیزیم و فولاد می باشد. این تیغه در سایزهای ۷۷ و ۸۰ و ۱۲۰ میلیمتر و دو جداره به صورت قوس دار و تخت تولید و عرضه می شود. همچنین این تیغه ها دارای سطحی ضد خش و رنگ با کیفیت و ماندگاری بسیار بالا می باشند.

croci

 

تفاوت تیغه فوم دار گالوانیزه و آلومینیم :

وزن تیغه آلومینیمی از گالوانیزه پایین تر است و همچنین کیفیت جنس تیغه آلومینیمی بهتر است ولی قیمت تیغه های آلومینیمی بالاتر از تیغه های گالوانیزه می باشد. از این جهت بهتر است از تیغه های آلومینیمی جهت ساخت کرکره اتوماتیک استفاده شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت تیغه های فوم دار و همچنین قیمت تمام شده ی کرکره برقی می توانید با کارشناسان ما در شرکت نوین گیت تماس حاصل فرمایید.