کرکره برقی شیشه ای

این تیغه ها خواص منحصر به فردی همچون ضداشتعال بودن، قابلیت دید داخل فروشگاه در زمانی که کرکره پایین می باشد، استحکام کششی بالا به علاوه زیبایی و پرستیژ خاصی که پس از نصب به مکان مورد نظر می دهد جملگی پتانسیل بالای این نوع تیغه می باشد.

از جمله تمایز کرکره برقی شیشه ای با کرکره های آلمینیومی موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و از آلومینیوم و در مواردی حتی از فولاد (استحکام کششی فولاد = ۶۰ MPA) مقاوم تر است.
۲- قابلیت اضافه کردن خطوط رنگی مطابق با طراحی محل نصب.
۳- به دلیل وجود نوار لاستیکی به هیچ عنوان هنگام رول شدن روی تیغه ها خط نمی افتد.
۴- با اینکه دمای ذوب تیغه های شفاف پایین تر از آلومینیوم می باشد ولی به علت خاصیت ضد شعله وری تیغه های شفاف فوق (FIRE RESISTANCE) در مقابل حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق العاده ای از خود نشان میدهد و در صورت آتش سوزی از سرایت حریق جلوگیری می کند.
۵- مواد اولیه این محصول تولید شرکت بایر آلمان بوده و در ایران تولید می گردد
۶- قابل شستشو می باشد.
۷- در هیچ نوع شرایط آب و هوایی (در مجاورت رطوبت) اکسید نمی شود و ضد اشعه uv
۸- امنیت بالاتر: در عین حالیکه یک حفاظ امنیتی نصب شده داریم، قابلیت رویت داخل، امنیت را به شدت بالا می برد و دارای تاییدیه از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی است.
۹- مزیت تبلیغاتی: هنگامی که بانک، صرافی، فروشگاه و … بسته است قابلیت رویت بودن داخل به مثابه یک تابلوی تبلیغاتی برای کار شما مشتری گرامی است.

 

این تیغه ها در ۲ مدل ۳ میل و ۵ میل در ۳ رنگ، مسی ،شفاف یا بدون رنگ و دودی با لوله ی میانی استیل و آلومینیم توسط شرکت نوین گیت تولید و عرضه می شود. تقریبا وزن تیغه های ۵ میل در هر متر مربع ۱۲ کیلوگرم می باشد و قابلیت نصب انواع موتورهای توبولار و ساید بر روی این کرکره ها فراهم می باشد.

کرکره برقی پلی کربنات امروزه به عنوان مهم ترین تیغه ی شفاف موجود در بازار به رقابت برخاسته و تولید قطعات پلیمری به وسیله لوله های آلومنیمی یا استیل به هم متصل شده ب ه صورت یکپارچه کرکره را تشکیل می دهد و نحو ه نصب آن پس از اندازه گیری های دقیق توسط نصاب در کارگاه ساخته و به مکان نصب فرستاده می شود تا در جای خود نصب شود ضد گلوله بودن با اسلحه کالیبر ۹ تست شده است و در آزمایش انجام شده مورد تایید پلیس قرار گرفته است و در برابر ضربه و حرارت مقاومت نشان می دهد و به راحتی در اماکن حساس نظیر صرافی ها و طلا فروشی ها کرکره برقی شیشه ای قابل استفاده می باشدو مدل های برلیان و الماس و جام و کریستال از انواع به کار رفته آن می باشد.