رول گیتر

کرکره برقی رول گیتر

تیغه های امنیتی کرکره برقی رول گیتر از فولاد بافته شده با روکش استیل تهیه شده اند که بالاترین میزان امنیت را در بین انواع کرکره دارا می باشند. کرکره رول گیتر از میلگرد ۱۲ با روکش ۱۶ تهیه می شوند. ابتدای کرکره توسط بست های فولادی مستقیم به شفت متصل می شوند و در انتهای کرکره از پروفیل ۲۰ در ۶۰ استفاده می شود.

این تیغه های مشبک با عبور دادن نور و هوا باعث بوجود آمدن دید به داخل هنگامی که کرکره پایین است می باشد و همچنین برای پارکینگ باعث تهویه هوای پارکینگ می شود .

در انتهای تیغه ها قرقره هایی سرامیکی وجود دارد که باعث حرکت روان تیغه ها داخل ریل می شود همچنین وجود این قرقره ها باعث می شود کرکره برقی رول گیتر حتی با شدیدترین کشش ها و ضربه ها از ریل خود خارج نشود.

درب اتوماتیک امنیتی رول گیتر

این تیغه های زیبا که قابلیت همخوانی با هر محیطی را دارا می باشد و توصیه شده توسط پلیس پیش گیری امنیت برای مکان هایی با درجه اهمیت بالا نظیر گالری های طلا و صرافی ها می باشد. تیغه های رول گیتر علاوه بر رنگ استیل با رنگ طلایی نیز قابل تولید می باشند.

برای نصب کرکره برقی رول گیتر ابتدا باید پروفیل کشی انجام شود و ابعاد دقیق کار استخراج شود . بعد از دانستن ابعاد کار سفارش برای تولید به کارگاه ارسال می شود ، زیرا کرکره رول گیتر دقیقا به ابعاد دهنه باید مونتاژ شود و معمولا ظرف مدت ۱ تا ۲ هفته پس از سفارش کرکره در محل خود نصب می شود . معمولا نصب هر دهنه کرکره رول گیتر با ابعاد نرمال ۱ روزه انجام می پذیرد.

مزایای کرکره رول گیتر

 

_ ضریب امنیتی بالا در مقابل کشش و ضربه و در مقابله با ورود سارقین

_ قابلیت زیباسازی و همخوانی با هر محیطی

_ تهویه مناسب و دید در هنگام پایین بودن کرکره

_ دارای قفل قرقره ای در انتهای تیغه ها و ریل مخصوص که در انتها دارای خمیدگی می باشد تا از خروج تیغه از ریل جلوگیری کند

_ تیغه ی رول گیتر توصیه شده توسط پلیس پیشگیری امنیت می باشد