کرکره اتوماتیک اهواز

ساختار تشکیل دهنده کرکره اتوماتیک اهواز عبارت است از : # موتور و متعلقات # تیغه کرکره برقی

۱- موتور کرکره اتوماتیک اهواز : موتور کرکره از نوع توبلار ( داخل لوله ای ) و ساید می باشد. برای تردد های پایین و وزن کم از موتور توبولار استفاده می شود.

۲- تیغه های کرکره اتوماتیک: تیغه کرکره برقی به طور معمول از نوع تیغه آلومینیم و تیغه فوم دار می باشد که عایق صوت نیز محسوب می شود ،اما برای مکان هایی با درجه امنیتی بالا این تیغه ها توصیه نمی گردد و تیغه شفاف (پلی کربنات) یا تیغه رول گیتر پیشنهاد می شود.

نصب و راه اندازی کرکره اتوماتیک در شهر اهواز با انواع تیغه های فولادی رول گیتر ، کرکره پلی کربنات شفاف شیشه ای ،کرکره آلومینیمی در شهرهای مختلف آبادان

نکات مهم در انتخاب کرکره اتوماتیک در اهواز :

  • شرایط محیطی و آب و هوایی منطقه اهواز در انتخاب نوع تیغه متاثر می باشد
  • میزان تردد و سیکل کارکرد موتور و میزان وزن تیغه ها در انتخاب موتور کرکره برقی موثر می باشد. لذا برای مکان های کم تردد مانند کرکره اتوماتیک فروشگاه ها می توان از موتور توبولار و برای مکان هایی با تردد متوسط همانند پارکینگ ها باید از موتورهای ساید بهره برد.
  • شرایط امنیتی محیط نصب کرکره نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. برای کرکره اتوماتیک صرافی و طلا فروشی ها می توان از تیغه های امنیتی رول گیتر و پلی کربنات که از پلیس پیشگیری امنیت گواهی تاییدیه دارند.
  • میزان سرعت باز شدن کرکره در پروژه های خاص نیز برگرفته از تجربه ی ماست. برای مثال کرکره اتوماتیک آتش نشانی ها و مکان هایی که سرعت باز و بسته شدن کرکره اهمیت دارد باید از موتورهای خاص بهره برد.
  • بودجه ی درنظر گرفته شده توسط کارفرما

رول گیتر

مشخصات فنی تیغه پلی کربنات شیشه ای در اهواز :

از مهم ترین مشخصات تیغه های پلی کربنات در کرکره اتوماتیک می توان به ضد حریق بودن ، قابلیت دید فروشگاه زمانی که کرکره پایین می باشد ، استحکام کششی و مقاومت در برابر شدید ترین ضربه ها ، زیبایی و قابلیت نصب در کلیه ی مکان های تجاری، اداری، مسکونی و … می باشد. همچنین این تیغه ها ضد اشعه UV می باشند و در هیچ نوع از شرایط آب و هوایی اکسید نمی شود. می توان نوشته یا تصویر مورد نظر را نیز روی این کرکره اتوماتیک در اهواز حکاکی کرد.

کرکره اتوماتیک رول گیتر :

این تیغه ها با مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش آلومینیومی بافته شده است که از برش آن جلو گیری می کند. با وجود قرقره هایی در انتهای تیغه ها که داخل ریل های فولادی قفل می شود با ضربه های شدید نیز از ریل خارج نمی شوند. تیغه رول گیتر از لحاظ امنیت بالاترین رده ممکن را در بین تیغه های موجود در کشور را دارد. وزن هر منر مربع این تیغه ها بین ۱۸ تا ۲۰ کیلوگرم می باشد.

1 پاسخ
  1. hamed گفته:

    موفق باشید. سپاس از سایت کامل و جامعتون در رابطه با درب اتوماتیک و کرکره اتوماتیک

دیدگاه ها غیر فعال است.