تیغه رول گیتر

شرکت رول گیتر

شرکت نوین گیت تولید کننده ی تیغه های امنیتی رول گیتر می باشد. وزن این تیغه ها ۱۸ تا ۲۰ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد و از میلگردهای ۱۲ با روکش استیل ۱۶ تشکیل شده اند. این تیغه های مشبک مستطیل شکل دارای ابعاد ۲۰ در ۱۰ می باشند که قسمت ابتدایی که بر روی زمین قرار میگیرد از پروفیل ۲۰*۶۰ تشکیل شده است و انتهای تیغه با بست های استیل مستقیم به شفت متصل میگردد.

تیغه رول گیتر

رول گیتر برای مکان های با امنیت بالا همچون بانک ها ، طلافروشی ها ، صرافی ها ، نمایشگاه های ماشین ، ورودی پاساژها و … حتی پارکینگ منازل کاربرد موثری دارد.

ساختار رول گیتر

این تیغه ها از مفتول های فولادی آبکاری شده و با روکش استیل با بالاترین مقاومت در برابر کشیدگی و ضربه ساخته شده اند . تیغه های رول گیتر ضد برش می باشند و در انتهای تیغه دارای قرقره هایی تفلونی می باشند که از دو طرف داخل ریل قفل می شوند و امکان خروج کرکره از ریل مخصوص ۱۰ سانتی متری که در انتها مهار شده است را حتی با ضربه شدید را نمی دهد.

با توجه به فضای خالی میان تیغه ها و مشبک بودن تیغه های رول گیتر امکان نصب این گونه درب ها در فضاهای بادگیر با وزش بادهای با سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت را دارا می باشند. همچنین این تیغه ها در درجه حرارت ۷۰+ تا ۳۰- درجه سانتیگراد قابل استفاده می باشند.

در ابتدا طرح اولیه ی این تیغه ها از  شرکت آلمانی BOTHE HILD برداشته شد و با استقبال زیادی در ایران مواجه شد. امروزه امنیتی ترین مدل تیغه توسط شرکت رول گیتر نوین گیت تولید می شود و بقیه ی تولیدات در قیاس با این نمونه وزنی پایین تر و کیفیتی نه چندان امنیتی دارند. رضایت مشتری ، به روز بودن تولیدات و فناوری های به کار رفته در ساخت ، کیفیت بالای مواد به کار رفته در تولیدات و قیمت منصفانه از اصول کاری در شرکت نوین گیت می باشد.

به دلیل سنگین بودن وزن تیغه های رول گیتر (۴ برابر تیغه های آلومینیمی) باید از موتورهای با کشش بالاتری استفاده کنیم که جوابگوی این مقدار باشد . معمولا موتورهای ساید برای این درب های اتوماتیک پیشنهاد میگردد . این موتورهای در دو نوع سیم پیچ آلومینیم برای ترددهای پایین و سیم پیچ مس برای ترددهای بالاتر وجود دارند و همچنین می توان از UPS برای استفاده از موتور در مواقع قطعی برق استفاده کرد.

رول گیتر