درب صنعتی

دربهای صنعتی رنج متنوعی از درب های ورود به سالن های صنعتی نظیر کارخانه ها، سوله های صنعتی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها و … هستند که سهولت در تردد، حفظ انرژی و امنیت سالن های صنعتی را تامین می کنند. انواع درب های صنعتی عبارت اند از درب های سریع PVC که در ورودی لیفتراک رو استفاده و با سرعت زیاد باز و بسته می شوند، درب سکشنال صنعتی که درب زیرسقفی نیز نامیده می شود با قابلیت اضافه کردن درب نفر رو داخل آن، درب های تاشونده چهار لنگه، دو لنگه راست و دو لنگه چپ تاشو باز می شوند و در ابعاد های بزرگ قابل اجرا می باشند که علاوه بر تامین امنیت محل عایق حرارت نیز محسوب می شودند همچنین درب های کرکره ای با تیغه های آلومینیمی و گالوانیزه (با فوم پلی ارتان و بدون آن) و در نهایت درب های آهنی ریلی سنگین (تا حداکثر وزن ۳٫۵ تن) که با گذاشتن موتور درب ریلی اتوماتیک می شوند.

درب صنعتی سریع PVC

با سرعت بسیار بالا و حفظ انرژی محل جزو گزینه های ایده آل برای درب سالن های تولید و انبارها می باشند. بخصوص در ورودی هایی که تردد لیفتراک وجود دارد دارای سنسورهایی برای تشخیص لیفتراک می باشد و در صورت برخورد لیفتراک با آن از ریل خارج می شود تا به آن صدمه ای وارد نشود و دوباره به ریل باز میگردد.

  • سرعت باز و بسته شدن ۱ متر بر ثانیه
  • جنس پرده pvc با پوشش دولایه و وزن ۷۵۰ گرم بر مترمکعب در رنگ های استاندارد و شفاف
  • جنس ستون و کاور درب ها از ورق گالوانیزه می باشد
  • قابل استفاده در مکان های پر تردد

 

industrial door pvc

می توان خاطر نشان کردمحدودیت ارتفاع درب اتوماتیک صنعتی سریع السیر بسته به میزان حرکت درب صنعتی می باشد

درب سکشنال صنعتی

برای ورودی کارخانه ها و سوله ها می توان از این نوع درب بهره جست. درب های سکشنال از پانل های ساندویچی با قطر ۴۲ میلی متر با دو لایه ورق پیش رنگ شده گالوانیزه و فوم عایق با چگالی ۴۲ کیلوگرم بر متر مکعب و ضریب حرارتی k = 0.43 تشکیل شده است. پنل ها با لولای استیل به یکدیگر متصل شده اند. ریل ها از جنس گالوانیزه می باشند و داخل ریل ها چرخ های فلزی با پوشش نایلون تعبیه شده اند که حداقل صدای ممکن را در زمان جرکت درب تضمین می کنند. این پنل ها قابلیت نصب پنجره و درب نفر رو را در داخل خود دارا می باشد.

این درب ها نصبت به شرایط و فضای موجود به سه روش نود درجه، زاویه دار و گیوتینی (عمود بازشو) قابلیت نصب را دارا می باشند که نوع موتور در این موارد متفاوت می باشد.

درب سکشنال صنعتی

موتور کرکره صنعتی، درب صنعتی ریلی که به موتور ساخت ایتالیا از بلیت آهن و تیغه های پانچ

کرکره برقی صنعتی

در مکان های صنعتی که عرض دهانه کرکره برقی و مساحت تیغه ی آن بالا می باشد باید از تیغه های آلومینیم ۱۰۰ میلیمتر به بالا استفاده کرد که این تیغه ها معمولا دو پل می باشند و استحکام و وزن بالاتری دارند و همچنین انحنای بیشتری دارند که این قوس زیاد باعث می شود رول جمع شده در هنگام بالا بودن کرکره زیاد نباشد.

برای این کرکره حتما باید از موتور ساید بهره برد تا جوابگوی وزن و تعداد تردد بالای آن باشد.

موتور درب ریلی

در برخی موارد برای ورودی سوله ها و کارخانه ها از درب ریلی آهنی استفاده می شود که با دست باز و بسته می شوند. با نصب موتور درب ریلی می توان این درب ها را اتوماتیک کرد که با ریموت باز و بسته شوند. موتور این درب با توجه به وزن درب ها و تردد آن ها تعیین می شود.

معمولا وزن درب های صنعتی بین ۵۰۰ کیلوگرم تا ۳ تن متغیر هستند و ساختار این درب ها به گونه ایست که یک لنگه درب که بیش از ۲ متر طول دارد به سمت چپ یا راست که معمولا به اندازه آن لنگه دیوار است باز و بسته می شود.