درب سکشنال پارکینگ

درب سکشنال پارکینگ جدیدترین و مدرن ترین اتوماسیون درب های اتوماتیک حال حاضر دنیاست

درب سکشنال Alutech آلمان از چندین پنل ۵۰ سانتی متری و ضخامت ۴٫۵ سانتی متری تشکیل شده است که این پنل ها از جنس فولاد گالوانیزه می باشند که با ۱۶ میکرون عنصر روی پوشش دهی شده و درون این پَنِل ها با فوم پلی اورتان فشرده پر شده است که این مهم باعث تبدیل شدن این درب به عایق کامل صوت و حرارت می شود.

ارتفاع بازشو این درب ها بین ۲٫۲۰ متر الی ۲٫۷۰ متر بسته به نیاز مشتری متغیر می باشد. عرض پنل با توجه به متغیر بودن ورودی ها در اندازه های مختلف موجود می باشد. حرکت این درب ها به صورت ۹۰ درجه از حالت عمودی به افقی و بالعکس می باشد که این زاویه حرکت ،کمترین فضا را اشغال می کند و باعث استفاده از ماکزیمم فضای موجود می شود.

طرح پنل این درب ها ماکروویو ، شیاردار و کتیبه دار می باشند که با انواع نماهای مدرن و کلاسیک سازگار است و پر طرفدارترین رنگ های مورد استفاده سفید و طرح چوب می باشد.

با توجه به ضرورت استفاده از درب های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری، انتخاب یک درب مناسب می بایست علاوه بر سهولت در استفاده، دارای کیفیت مطلوب بوده و از ظاهری زیبا و هماهنگ با نمای ساختمان نیز برخوردار باشد. درب های سکشنال پارکینگ (زیر سقفی) جدیدترین و مدرن ترین درب های اتوماتیک حال حاضر در بازار ایران و جهان می باشد که با در نظر گرفتن رویکرد و توصیه معماران، سازندگان و در نهایت مصرف کنندگان هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی بهترین انتخاب جهت اتوماسیون درب اتوماتیک پارکینگ به شمار می آید و دارای استاندارد TUV آلمان می باشند.

عملکرد درب سکشنال پارکینگ

درب های سکشنال از اتصال متوالی پنل ها که به یکدیگر لولا شده اند ، بوجود می آیند .در هنگام باز شدن هر پنل از محل لولا تحت زاویه و متناسب با انحنای ریل های جانبی به وسیله ی فنرها حرکت کرده و در نهایت همه ی پنل ها موازی سقف قرار گرفته و بیشترین بازشو را ایجاد می کنند عمر مفید فنرهای درب الوتک به ۲۵۰۰۰ سیکل می رسد.

مسیر بازشو درب می تواند به صورت ۹۱ درجه و یا حتی با زوایای مختلفی چون ۹۶ ، ۱۰۰ ، ۱۰۶ ، ۱۱۱ ، ۱۱۶ و ۱۲۱ درجه باشد که این مطلب مزیتی محسوب می شود تا بتوان حتی با توجه به وجود رمپ هایی با زوایای مختلف همچنان قابلیت نصب داشته باشند.

پنل

مزایای درب سکشنال پارکینگ

حفظ امنیت در تردد عابرین پیاده و توقف وسیله نقلیه زیر درب

درب سکشنال Alutech مجهز به چشمی خطی می باشد که در ارتفاع ۵۰ سانتی متری از کف نصب می شود که در صورت تردد عابر پیاده یا توقف خودرو در زیر درب، در صورتی که درب در حال بسته شدن باشد، سریع متوقف شده و در جهت عکس به سمت جمع شدن حرکت میکند. همچنین علاوه بر سیستم چشمی موتورهای مارانتک آلمان یا نایس ایتالیا درای سیستم هوشمند Encoder می باشندکه در صورت لمس هر مانع توسط پنل انتهایی درب به صورت هوشمند متوقف شده و به حالت عقبگرد عمل می کند تا بتواند امنیت و سلامت خانواده و خودروی شما را تضمین کند.

ایمنی بالا و ضد سرقت بودن

با توجه به نحوه نصب این درب ها، هیچگونه درز یا شیار یا حفره ای از بیرون وجود ندارد تا سارقین بتوانند اقدام به باز کردن این درب کنند، گیربکس قدرتمند موتورها نیرویی در حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم در حالت بسته به درب وارد می کند که این خود دلیل دیگری بر امنیت بالای این درب ها باشد.

مقاومت پنل و یراق آلات در برابر فرسایش و وضعیت های مختلف آب و هوایی

استفاده از پنل های فولادی که با فوم تزریقی پلی اورتان پر شده اند ضخامت ۴٫۵ سانتی متری را تشکیل می دهد، که موجب استحکام بسیار بالا می شود. همچنین تداوم رنگ های الکترو استاتیک بروی ورق های فولادی بسیار بالاتر از آلومینیوم می باشد که این امر باعث می شود این درب ها با هر گونه شرایط آب و هوایی (سرد/گرم/مرطوب) سازگار باشند، همچنین استفاده از یراق آلات و لولاهای فولادی قدرتمند مقاومت این درب ها را گارانتی می کند. علاوه بر آن درب های سکشنال عایق کامل صوت و حرارت می باشد که تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

زیبایی ظاهری چشم نواز و هماهنگ با نمای مدرن و کلاسیک

با توجه به این که نمای هر ساختمان به لحاظ نگاه و تفکر معماران، سازندگان و در نهایت مصرف کنندگان مهمترین بخش ساختمان محسوب می شود انتخاب یک درب زیبا با کارایی بالا و هماهنگ با نمای ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است.

با در نظر گرفتن تنوع در طراحی و رنگ درب های سکشنال الوتک می تواند با انواع نماهای موجود در بازار ایران (سنگ،چوب، آجر و…) هماهنگی خاصی ایجاد کند که مورد توجه معماران و طراحان و سازندگان داخل ایران قرار گرفته است و استقبال کم نظیر فعالان صنعت ساختمان از این محصول خود گواه این مهم است.

سرعت بالا و تردد نا محدود

ساده ترین سیستم خلاص کن دستی

گارانتی ۲ ساله موتورها و خدمات پس از فروش محصولات

قیمت محصولات الوتک آلمان بسته به قیمت درب پارکینگ و انعطاف پذیری بالا در ظهور و آمادگی جسمانی در گروه دوم ۴٫۲۵۸۴۵ میلی متر ریلی بر روی کشویی

ساندویچ پنل ها از موتور ریل سقفی و سکشنال بارزانته فوم پلی اورتان با هدایت رسانایی بسیار کم درست شده است تا بتواند جریان برق را از خود عبور دهد از آنجایی که ضخامت این پنل ها  کم است بنابراین انتقال حرارت را تا میزان زیادی افزایش می دهد و این ها  از دیگر مدل های مشابه در بازار بهتر عمل می کند و کاهش قیمت درب سکشنال پارکینگ پکیج کامل درب زیر سطحی FADINI  ایتالیا را به همراه دارد .این کاهش انتقال حرارتی متر مربع درجه فارنهایت است.

استفاده از لاستیک پلیمری بین منافذ پنل ها با استحکام بالای مکانیکی و انعطاف پذیری خوب در دمای معمولی محیط را داراست ریل اضافی موتور سقفی و سکشنال و پکیج های ما میره زیر سقف جمع میشه و بهترین دربی هست که در ایران موجوده ، سبب شده است تا فضای بین درب و چهارچوب و حتی فضای بین پنل ها به بدی دارد. سر تا سر فضای زیرین درب نیز توسط لاستیک دو لبه پلیمیری به خوبی پر شده است.