درب سکشنال صنعتی

درب سکشنال صنعتی برای ورودی کارخانه و سوله ها استفاده می شود و ابعاد آنها بالا و نامحدود می باشد 

معمولا در درب سکشنال صنعتی از موتور ساید گیربکسی استفاده میشود و پانل های درب سکشنال صنعتی دارای طیف گسترده ای از رنگ ها می باشد و امکان تهیه درب نفر رو در آن ها تعبیه شده است. درب سکشنال صنعتی تفاوت چندانی با درب سکشنال معمولی ندارد و تفاوت عمده در عرض آن و نیروی موتور است و ضخامت پنل ها متفاوت است.

درب سکشنال زیرسقفی

درب های سکشنال پارکینگ جدیدترین و مدرن ترین درب های اتوماتیک حال حاضر در بازار روز دنیا به حساب می آید که با در نظر گرفتن رویکرد و توصیه معماران، سازندگان و در نهایت مصرف کنندگان هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی بهترین انتخاب جهت درب ورودی پارکینگ کارخانه ها، سوله ها و مکان هایی است که نمی توان در آن ها درب سکشنال معمولی کار کرد.

پنل های این درب ها دارای ۲۰ میلیمتر فوم پولی ارتان می باشد، طرفین درب بوسیله لاستیک کاملا درزبندی شده است درب زیر سقفی که این امر باعث ایجاد محیطی تمیز و به دور از گرد و غبار و به همراه عایق بندی کامل در برابر عوامل جوی می شود.
درب های سکشنال با سیستم حرکتی ویژه فضای اشغالی در هنگام باز شدن درب را به حداقل می رساند.
از دیگر قابلیت های این سیستم می توان به موارد زیر اشاره کرد:
قیمت درب سکشنال بسته به عوامل مختلف متفاوت است.

درب سکشنال آتش نشانی

درب سکشنال آتش نشانی

کرکره سکشنال دارای سیستم بالانس فنری و سیستم های امنیتی زیادی می باشد که از برخورد با اجسام جلوگیری می کند.
این کرکره ها قابلیت تنظیم قدرت دستگاه به وسیله کلاچ را دارا می باشند

دربهای سکشنال صنعتی  در مراکز صنعتی ، کارخانه ها ،نمایندگی های فروش و تعمیرات خودرو ،تجهیزات کشاورزی، کارواش اتومبیل ،انبار، ایستگاه آتش نشانی استفاده میشوند

ساختار کلی و اجرای درب های سکشنال صنعتی باعث می شود تا این نوع از درب ها قابلیت نصب در هر فضایی از شیب ۹۰درجه تا بازشو کاملا عمودی ۱۸۰ درجه را دارا باشند .

ابعاد استاندارد تولیدی درب های سکشنال صنعتی درعرض ۵ متر و در ارتفاع ۷ متر است .تجهیزات و متعلقات تولیدی این درب ها به گونه ای است که توانایی باز و بسته شدن در هر شرایط را دارا می باشند.

وزن درب های سکشنال در بزرگترین ابعاد نزدیک به ۲۰۰ کیلوگرم است.برای باز نمودن درب با این وزن (با وجود فنر ها) نیرویی معادل۴۰۰ نیوتن نیاز است ، بهتر است از موتور های ساید و یا موتور های اختصاصی این درب ها استفاده گردد که توان مقابله آن ها بالاست.

درب سکشنال آتش نشانی
نوار های سیلیکون به کار رفته در دور تا دور درب سبب ایجاد یک پوشش مقاوم در برابر ورود و خروج حرارت و صدا های داخل و یا خارج محیط می شوند.درب های سکشنال صنعتی دارای استاندارد جهانیTUV , CEمی باشند .

در کل می توان گفت خرید درب سکشنال به صرفه بوده و در دراز مدت توجیه اقتصادی دارد و بهره جستن از این گونه درب ها باعث شدن که درب های اتوماتیک به مرور رفته رفته جایگاه خود را بیابد.