درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک گردان شیشه ای

درب های اتوماتیک گردان چرخشی به طور خاص برای حفظ دمای محیط و پوشش نیازهای کارفرما ساخته و طراحی شده اند . به لطف فناوری پیشرفته و طراحی آوانگارد ، ضمن تضمین امنیت کاربران ، ظرافت و منحصر به فرد بودن را به ورودی اضافه می کنند . استفاده از درب های اتوماتیک گردان شیشه ای ضمن تضمین کیفیت و زیبایی چشم نواز ، حداکثر بهره وری و عایق کردن صدا و حرارت را به ارمغان می آورد . از این درب ها می توان با خیال راحت در ورودی هایی که ازدحام جمعیت وجود دارد استفاده کرد زیرا این درب ها قابلیت جابجایی همزمان عابران هنگام ورود و خروج را دارا می باشد .

از درب اتوماتیک گردان شیشه ای می توان در هتل ها ، ساختمان های اداری ، مراکز خرید ، مراکز نمایشگاهی و کنفرانس ، ورودی سینماها ، ایستگاه های راه آهن ، ساختمان های فرودگاهی ، امکانات ورزشی ، بیمارستان ها و غیره بهره جست . این درب ها علاوه بر بالا بردن امنیت مکان تحت الحفظ قابلیت اتصال به کلیه ی دستگاه های کنترل تردد نظیر کارت خوان ، تشخیص بیومتریک و … می باشند . فضای طراحی شده داخل لت ها می تواند به راحتی چرخ دستی های خرید و چمدان ، صندلی های چرخدار و … را در خود جای دهد .

درب اتوماتیک شیشه ای

مزایای درب اتوماتیک گردان شیشه ای

  • تا ۷۴ درصد صرفه جویی در مصرف انرژی نسبت به درب های اتوماتیک شیشه ای ریلی یا اسلایدینگ
  • پرده هوا جهت افزایش بهره وری
  • موجود در قطرهای ۱۲/۱۴/۱۶/۱۸
  • طراحی نصب شده برای کف و سهولت و راحتی
  • دو قسمت نمایش برجسته در بخش چرخش برای علامت گذاری ، اعلامیه های ایمنی ، گرافیک و تبلیغات
  • قابلیت تنظیم سرعت چرخش برای تردد های متفاوت

درب اتوماتیک گردان معمولا از ۳ یا ۴ پنل به نام بال یا لت تشکیل شده است که حول محوری در مرکزیت درب با سرعت یکنواخت گردش می کنند . همچنین برخی از درب های گردان دارای یک محفظه نمایش شیشه ای کوچک می باشند که می توانند اشیاء کوچک مانند مجسمه های کوچک , انواع جواهرات و بدلی جات ، کالاهای تبلیغاتی و … را در معرض دید افراد قرار دهند . همچنین می توان به لت ها و یا محور اصلی میله هایی برای جلوگیری از تداخل عبور و مرور نیز نصب کرد .

لت های درب اتوماتیک گردان معمولا از جنس شیشه و یا ترکیبی از شیشه می باشند که به عابران این اجازه را می دهد تا بتوانند اطراف خود را مشاهده کنند . درب های اتوماتیک گردان معمولا دارای یک دستگاه “کنترل سرعت” قابل تنظیم هستند تا بتوان بسته به میزان تردد سرعت چرخش درب را تنظیم نمود .

درب های اتوماتیک گردان شیشه ای مدرن در مواقع اضطراری این قابلیت را دارند که که تبدیل به درب های ثابت فردی شوند تا افراد با سرعت بیشتری بتوانند از ساختمان خارج شوند و یا اشیا بزرگ را بتوان وارد ساختمان کرد. به طور معمول , درب گردان همیشه بسته است به طوری که باد وارد ساختمان نمی شود و انرژی زیادی از دست نمی رود.

درهای گردان اتوماتیک چرخشی به همان اندازه ظریف و معتبر هستند. در جاهایی که ساختمان ها از عظمت و عظمت آن یاد می کنند ، درهای گردان چرخان سبک به معنای سبک هستند. از آنجا که در زمستان با کاهش گرما در فصل زمستان و افزایش گرما در تابستان مقابله می کنند ، درهای چرخشی چرخشی اتوماتیک مخصوصاً در مناطقی که دارای تراکم زیاد هستند و در جایی که راندمان انرژی ارزش دارد مناسب است. سری دستی دستی EasyFlow 95 9531 یک جایگزین با صرفه اقتصادی کم هزینه برای یک سیستم درب اتوماتیک گردان است. این سیستم در طرح هشتی شفت مرکزی با طرح های بوم گرد یا تقسیم شده در دسترس است. سری دستی ClearFlow for برای برجسته سازی برنامه های ترافیکی با حجم بالا طراحی شده است. ساخته شده با طراحی مرکز نقطه ، ClearFlow ™ برای برجسته سازی زیبایی داخلی یک ساختمان ایده آل است.