درب اتوماتیک مشهد

کرکره اتوماتیک مشهد

نوع تیغه و موتور کرکره اتوماتیک از جمله مواردی مهمی می باشد که باید با دقت انتخاب شود تا نیازهای کارفرما از جمله امنیت مکان تحت الحفظ، میزان نور مورد نیاز، میزان تردد در شبانه روز و بودجه ی درنظر گرفته شده را پوشش دهد. نصب و راه اندازی نیز باید با دقت و توسط افراد با تجربه در مشهد صورت گیرد تا درب اتوماتیک روان و بدون صدا باز و بسته شود.

راهبند اتوماتیک مشهد

برای انتخاب راهبند اتوماتیک مناسب، دانستن میزان تردد وسایل نقلیه و عرض ورودی که راهبند در آن محل نصب خواهد شد ضروری می باشد. کلیه ی راهبندهای اتوماتیک قابلیت اتصال به دستگاه های کنترل تردد را دارا می باشند. معمولا برای ترددهای بالا از راهبند های الکتروهیدرولیکی و برای ترددهای محدود از راهبند های الکترومکانیکی استفاده می شود.

درب اتوماتیک سکشنال مشهد

درب اتوماتیک سکشنال یا درب زیرسقفی از چندین پنل تشکیل شده است که زیر سقف پارکینگ جمع می شوند و به علت مزایای زیاد این درب اتوماتیک در مشهد، به زودی جایگزین کرکره اتوماتیک و جک پارکینگ خواهد شد. پنل های درب اتوماتیک سکشنال در مدل های قاب دار کلاسیک، شیار دار و ماکروویو تولید می شوند و دو رنگ متداول سفید و طرح چوب بیشترین تقاضا را در میان پنل ها دارا می باشند.

درب اتوماتیک رول گیتر مشهد

تیغه های فولادی مشبک با روکش استیل که وزن هر مترمربع این تیغه ها ۱۸ کیلوگرم می باشد و انتخاب مناسبی برای افرادی است که علاوه بر امنیت بالا نیازمند دید به داخل و چرخش هوا در پارکینگ یا فروشگاه خود می باشند.

راهبند کامه

کرکره پنجره مشهد

از مزایای کرکره پنجره می توان به بالا بردن امنیت، جلوگیری از هدر رفت انرژی در فصول گرم و سرد، کاهش آلودگی صوتی، قابلیت تنظیم نور ورودی، افزایش زیبایی نما و سهولت در استفاده اشاره کرد. از کلیه ی تیغه های پلی کربنات ، رول گیتر ، آلومینیم و … می توان برای ساخت کرکره اتوماتیک پنجره در مشهد بهره برد.

کرکره شفاف مشهد

تیغه پلی کربنات (شفاف) نوعی از تیغه های کرکره اتوماتیک با پایه پلی کربنات می باشد که برای مقابله با ضربه های شدید، ضد اشتعال و آتش سوزی و ضد گلوله طراحی و ساخته شده اند. از تیغه های امن پلی کربنات می توان به عنوان تیغه های فروشگاهی و پارکینگ و همچنین طلا فروشی ها و صرافی ها بهره برد.

درب اتوماتیک پارکینگ مشهد

انتخاب درب اتوماتیک پارکینگی مناسب نیازمند دانستن اطلاعاتی اولیه نظیر وزن و عرض هر لنگه درب و میزان تردد می باشد. انتخاب درست و دقیق می تواند مهم و تاثیرگذار در بالا بردن مدت زمان بهره برداری از درب اتوماتیک باشد.

درب ریلی پارکینگ مشهد

موتورهای درب ریلی بر اساس مقدار وزن قابل تحمل درب طراحی می شوند از این رو روان بودن درب اتوماتیک در هنگام باز و بسته شدن تاثیر بسزایی در طول عمر دستگاه دارد. همچنین عرض درب و میزان تردد در طول شبانه روز از سایر فاکتورهای تاثیرگذار برای انتخاب موتور درب اتوماتیک در مشهد می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای مشهد

درب اتوماتیک شیشه ای به صورت هوشمند و با استفاده از سنسور چشمی یا ریموت از راه دور باز یا بسته می شوند. مهم ترین برتری این درب ها به انواع دیگر راحتی استفاده از آنها و تردد بالا می باشد.