درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

هنگامی که شما ظرفیت عبور ومرور بالایی دارید اما فضای شما محدود است درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد. سیستم درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی بدین صورت است که از ۲ یا ۴ لت اسلایدی تشکیل شده است که این لت ها به صورت کشویی در امتداد هم می لغزند به این صورت که یکی جلوی دیگری قرار می گیرند و در نهایت به کناره درب جمع می شوند.

 

تلسکوپی

 

تلسکوپی

 

تفاوت درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی در شکل ظاهری و فرمت عملکرد آن است. اما امتیاز ویژه ای که این درب نسبت به مدل ساده خود، یعنی درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدی (درب اتوماتیک کشویی) دارد در این است که با استفاده از این درب می توان از حدود ۷۰ درصد فضا برای عبور و مرور استفاده کرد، در حالی که این عدد برای نوع ساده تر درب اتوماتیک شیشه ای، تنها ۵۰ درصد است.

درب های اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی راهکاری است برای عرض های کم و یا معابری که عرض های بزرگتری برای تردد نیاز دارند.

از درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی برای هماهنگی با سیستم اتوماسیون و حضور و غیاب در ادارات نیز می توان بهره برد. به این ترتیب که این درب به دستگاه های مورد نظر متصل می گردند و تنها در صورت تشخیص تشخیص چهره و یا اثر انگشت افراد، درب باز می شود.
همچنین می توان این درب را به سیستم کارت خوان نیز مجهز کرد، این سیستم برای بانک ها و یا مراکز ATM مناسب است. کاربر می تواند با ارائه کارت بانکی خود به دستگاه کارت خوان، درب ورود را باز کند. نکته دیگر اینکه می توان برای مسیر ورود و یا خروج از سنسور های متفاوتی استفاده کرد؛ مثلا ورود به بانک از طریق دستگاه کارت خوان و خروج از آن با استفاده از حسگر مادون قرمز انجام پذیرد.

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی قابلیت کار در حالت های مختلفی را دارد که عبارتند از: حالت تمام باز، حالت تمام بسته ( قفل )، حالت نیمه باز، حالت اتوماتیک و حالت حرکت یکطرفه .

درب شیشه ای تلسکوپی در حالت تمام باز طوری است که تمام مسیر را برای ورود و یا خروج افراد باز می نماید، در حالت بسته یا قفل در حالتی استفاده می شود که عبور و مرور از ورودی تا زمان خاصی نیاز نمی باشد و لازم است که در این ساعات درب قفل باشد و سپس با تنظیم مجدد آن در شیشه ای بصورت قفل باقی می ماند.
درب شیشه ای تلسکوپی در حالت نیمه باز مانند دیگر انواع درب ، یک حالت بسیار مناسب برای جلوگیری از هدر رفت انرژی ساختمان می باشد زیرا در این حالت می توانید درب را بصورتی تنظیم کنید که با تشخیص حرکت و یا وزن توسط سنسور درب شیشه ای ، فقط نیمی از ورودی درب باز گردد و بنابراین با باز و بسته شدن درب از اتلاف انرژی ساختمان جلوگیری گردد.
درب شیشه ای تلسکوپی در حالت حرکت اتوماتیک نیز در واقع همین حرکت معمول و عادی درب شیشه ای است و در واقع حرکت یکطرفه برای کنترل عبور و مرور از یک سمت می باشد و نحوه کار آن اینطوری است که ورود تنها از سمت ورودی و یا سمت خروجی صورت میگیرد و سنسور بخش ورود و یا بخش خروج غیر فعال می شود و بدین ترتیب عبور تنها از یک سمت درب شیشه ای امکان پذیر می باشد.

شیشه ای

 

درب اتوماتیک شیشه ای فک مدل A140 تلسکوپی

  • قابلیت برنامه ریزی به صورت هفتگی و تنظیم عملکرد به صورت ساعت به ساعت
  • مجهز به کلید تعیین وضعیت ۸ حالته
  • اپراتور مجهز به پکیج قفل و سیستم خلاص کن جهت استفاده در مواقع اضطراری
  • تنها اپراتور مجهز به شاسی به ارتفاع ۱۰۰ میلی متر
  • قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن ،مدت زمان بازماندن و تنظیم وضعیت قفل

تلسکوپی

 

اپراتور درب های اتوماتیک کشویی دو لنگه و چهارلنگه
موتور ۲۴ ولت ساخت دانکر آلمان (Dunker) تست شده تا دو میلیون سیکل مطابق استاندارد NEMKO
وزن هر لنگه ۱۱۰ کیلوگرم (دو لنگه)
وزن هر لنگه ۶۰ کیلوگرم (چهار لنگه)
عرض بازشو تک لنگه ۱۱۰ الی ۳۰۰۰ میلی متر
عرض بازشو چهار لنگه ۱۴۰۰ الی ۴۰۰۰ میلی متر
مجهز به باتری پشتیبان به منظور استفاده از دستگاه در صورت قطع برق به مدت ۳۰ دقیقه
اپراتور مجهز به پکیج قفل و سیستم خلاص کن جهت استفاده در مواقع اضطراری
دارای نوسان گیر جریان برق در ورودی (استبلایزر) جهت حفاظت موتور و مدار فرمان
مجهز به رادار باقابلیت تشخیص جسم ساکن و متحرک Active Infrared & Microprocessor (BFA1)
قابلیت برنامه ریزی به صورت هفتگی و تنظیم عملکرد به صورت ساعت به ساعت
مجهز به کلید تعیین وضعیت ۸ حالته
قابلیت افزودن قفل به صفحه کلید با هدف افزایش ایمنی و جلوگیری از تغییرات نا خواسته در تنظیمات دستگاه
تنها اپراتور مجهز به شاسی به ارتفاع ۱۰۰ میلی متر
قابلیت اتصال مستقیم به سیستم ضد سرقت و اطفاء حریق
قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن ،مدت زمان بازماندن و تنظیم وضعیت قفل