درب اتوماتیک تهران

اهمیت استفاده از درب های اتوماتیک در تهران امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست و همواره از انواع درب اتوماتیک در پروژه های مختلف تجاری و اداری، کارگاه ها، فرودگاه ها، نیروگاه ها، پاساژها، اماکن تفریحی و رفاهی به طور وسیع استفاده می شود. از انواع این محصولات می توان به درب های اتوماتیک شیشه ای ، انواع کرکره های برقی صنعتی و کرکره پنجره ، درب های سکشنال زیرسقفی ، همسطح کننده ها، درب های سریع السیر صنعتی، انواع جک های پارکینگی بازویی و ریلی و انواع راهبند اشاره کرد.

درب اتوماتیک تهران از پرفروش ترین محصولات قابل ذکر برای بهره برداری و استفاده در سرتاسر ایران می باشد. از محصولات اتومات در تهران و شهرهای اطراف می توان به تیغه های امنیتی رول گیتر و پلی کربنات اشاره کرد که گاها برای ریل ها ، زیرسازی و پروفیل کشی استفاده می شود.
فلاشر چشمی درب اتوماتیک تهران را باید ساخت و انواع تیغه های آلومینیم جهت ساخت کرکره برای مصرف در کارگاه ها می باشد. استفاده از جک های پارکینگی ریلی و لولایی نیز می تواند در پیشبرد اهداف بلند مدت تجاری موثر باشد.

مزایای استفاده از درب های اتوماتیک در تهران

  • صرفه جویی و کاهش هزینه ها در بلندمدت
  • افزایش زیبایی نما و محیط های داخلی و استفاده از تکنولوژی روز جهان
  • افزایش امنیت و ایمنی اماکن تحت الحفظ و عابران در شهر تهران
  • نگهداری آسان و گارانتی طولانی مدت خدمات پس از فروش محصولات درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای تهران

درب های اتوماتیک شیشه ای با فریم های جذاب و طراحی های خیره کننده را می توان در هر منطقه از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران یافت. این درب ها بهترین انتخاب برای ورودی هایی می باشد که تردد بالا ، طراحی های منحصر بفرد ، سهولت در تردد ، میزان حداکثری عبور نور ، بهداشت محیط ، عایق بندی حرارت و صدا و … مهم می باشد .

تنوع طرح و رنگ در مدل بازشو ، نوع اپراتور انتخابی ، فریم دور شیشه ، شیشه ی به کار رفته بسیار متنوع می باشد و هر محیطی با هر نوع کاربری می تواند درب اتوماتیک شیشه ای خود را داشته باشد ، حتی فضاهایی با محدودیت بازشو می توانند با استفاده از اپراتورهای درب شیشه ای تلسکوپی فضای خود را با بیشترین میزان بازشو مجهز به درب اتوماتیک شیشه ای کنند

خدمات پس از فروش محصولات در تهران

تمامی محصولات درب های اتوماتیک دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. مدت گارانتی بسته به برند دستگاه متغیر است. برای نمونه شرکت FADINI ایتالیا گارانتی ۴ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله برای محصولات خود در نظر گرفته است و در طول مدت گارانتی دستگاه چنانچه درب اتوماتیک خریداری شده به مشکل برخورد هیچ هزینه ای بابت تعمیر یا تعویض از مشتری دریافت نمی شود. رضایت مشتری در تمامی مراحل خرید تا استفاده از انواع محصولات شرکت نوین گیت بزرگترین تبلیغ و سرمایه ی شرکت محسوب می شود.

در صورتی که درب به گونه ای طراحی شده است که در عین زیبایی و ابهت بخشیدن اتوماتیک به فضای ورودی دارای فضایی مدور برای چرخش لت های درب سکشنال زیرسقفی می باشد . از این نوع درب برای ورودی کارخانه ها و مراکز اداری و تجاری ، مکانهای مسقف ، مراکز درمانی و برای اماکنی که اختلاف دمای داخل و خارج مجموعه زیاد است استفاده می شود . درب شیشه ای علاوه بر امنیت بالا و بهینه سازی انرژی باعث می شود ورود و خروج افراد همزمان انجام شود . این درب ها نیز تنوع زیادی در ساخت دارند که می توان به درب اتوماتیک شیشه ای گردان ۳ یا ۴ پنل ، درب اتوماتیک گردان فریم لس یا تمام شیشه ، درب اتوماتیک شیشه ای گردان ترکیبی و درب اتوماتیک گردان با قابلیت خروج اضطراری اشاره کرد .