جک ریلی کامه CAME

کامه به دانستن محصولات خود افتخار می کند. با شناخت کارمندان خود می توانیم بهترین اطلاعات را در کل شرکت در اختیار شما مشتری قرار دهیم. این که آیا اطلاعات لازم در زمینه فروش و یا مشاوره فنی بخش جک ریلی کامه فنی است ، همیشه می توانیم کمک های خود را ارائه دهیم.

کامه در مرحله طراحی برای راه حل های ویژه ، خدمات مشاوره ای ارائه می دهد ، حتی came در هنگام تهیه اسناد و مدارک کامه ایتالیا لازم ، از خدمات کمک می کند. هر پروژه منحصر به فرد است و به همین ترتیب براساس نیاز مشتری ، چه از نظر معماری راه حل و چه از نظر ما به مردم ، رویاها ، ایده ها و پروژه های آنها احترام می گذاریم سفارشی سازی محصول ، به لطف یک تیم تخصصی طراحی شده است.

تاریخچه جک ریلی کامه came

تیم پشتیبانی فنی ما مشاوره ای صحیح ارائه می دهند و از طریق کلیه زمینه های نصب ، نصب ، عیب یابی و هر مرحله دیگر در این زمینه با شما مشتری ما صحبت خواهند کرد. تیم فنی ما یک تیم بزرگ و قدرتمند است و علاقه زیادی به آنچه به آنها کامه می آموزد علاقه مند است و همیشه به جک ریلی کامه خدمات و پشتیبانی مشتری توجه زیادی خواهد کرد. نه تنها با خرید محصولات درب ریلی اتوماتیک came ما این همه را به دست می آورید بلکه همه رایگان است ، بنابراین وقتی به آن کمک نیاز دارید هزینه های اضافی وجود نخواهد داشت.

مشتری در یک دوره آموزشی بسیار تخصصی از طریق جلسات تازه کار و سمینارهای اختصاص داده شده در دنیایی که فناوری همه چیز است ، ما مردم را به عقب برگرداندیم به عمق فنی محصولات CAME ، پیش بینی نوآوری ها و روش های نصب جدید ، تحلیل دستورالعمل ها مهارت عمل انتقال در هیجان ها و الزامات پیروی از سیستم ها با آیین نامه آورده شده است.
در هسته چیزها این روش ما برای مراقبت از همه چیز مهم است و مهارت های ما در یافتن راه حل های ابتکاری درب اتوماتیک قبل از بروز نیاز نهفته است ، دانستن چگونگی نزدیک بودن ، با یک لمس سبک. ما توانایی پیش بینی ، فکر کردن جک پارکینگی کامه came در مورد مردم ، بهزیستی آنها و روشی را که دوست دارند زندگی کنند ، داریم. نبوغ ما همیشه بهترین ایده را پیدا می کند ، فن آوری را در زندگی انسان می آمیزد. همه اینها ثمره دانش ما ، اشتیاق ما به کارهایی است درب ریلی اتوماتیک که می کنیم و چگونه جک ریلی انجام می دهیم. اکنون زمان آن رسیده است که با یک صدا به جهان بپردازیم ، به عنوان مردم ، به مردم دسترسی پیدا کنیم.

جک ریلی کامه BX

این گیت ها تا ۴۰۰ و ۸۰۰ کیلوگرم کار می کند ، همه رمزگذار کنترل می شوند. این می تواند سوئیچ های محدود مغناطیسی باشد. صفحه کنترل ، با ترمینال های جداگانه و یک صفحه نمایش ، برای راه اندازی آسان تر و تشخیص. حداکثر ۲۵۰ کاربر مختلف را ذخیره کنید.
رمزگشایی رادیو در داخل کابل و رمز کد (دوقلو) روی صفحه، ورودی های ایمنی را می توان درب ریلی پارکینگ پیکربندی کرد که به طور مستقیم لبه های حساس جک ریلی ایمنی مقاومتی ۸k2Ω را کنترل کنید.
دستگاه های ایمنی بی سیم سری Rio را از طریق دستگاه افزونه خاص کنترل کنید. دستگاههای ایمنی خود تشخیصی – بی سیم یا غیره. دستگاه هایی که برای اتصال به ابر از طریق CAME Connect طراحی شده اند. این برنامه به طور مستقیم صفحه کلیدهای CAME را از طریق لوازم جانبی R800 مدیریت می کند یا انتخاب کننده های فرستنده جک ریلی CAME را از طریق لوازم جانبی درب اتوماتیک R700 متصل می کند. سازگار با CAME KEY. سه نسخه ، یکی برای دروازه های حداکثر ۴۰۰ کیلوگرم و دیگری برای گیت های تا ۸۰۰ کیلوگرم .. سرعت حرکت ۱۰٫۵ متر در دقیقه است.
تابلوی کنترل ZBX7N داخلی با صفحه نمایش و رول حافظه ، برای برنامه نویسی و راه اندازی آسان تر.
اتصالات وصل کننده کارتهای گیرنده RIOCN8WS، R700، R800، RSE و AF.
این سرویس تا ۲۵ کاربر Rolling Code را در اختیار شما قرار می دهد.
طراحی شده است تا بتواند سوئیچ های محدود موتور درب ریلی مغناطیسی جک ریلی کامه را در خود جای دهد.
دستگاههای ایمنی خود تشخیصی برای اتصال به سیستم ایمنی بی سیم ریو تنظیم شده است.