تولید تیغه پلی کربنات

کرکره های کامپوزیت ضد سرقت علاوه بر زیبایی دارای امنیت بالایی نیز می باشد. این نوع تیغه از مواد کامپوزیت ترکیب شده با پایه پلی کربنات و فایبر گلاس بوده که دارای ابعاد مشخص و شکل هندسی نیز می باشد. کاملا شفاف بوده که توسط لوله های آلومینیمی و استیل به هم متصل شده اند. این پلیمر مقاومترین پلیمر دنیا در برابر ضربه و حرارت است که به این دلیل از آن در تهیه و ساخت سپر نیروهای ضد شورش نیز استفاده می گردد.

کرکره شفاف

مزایای کرکره های پلی کربنات (تیغه شفاف) :

_ حداکثر مقاومت در برابر ضربه

_ گرید سخت و ضد UV و مقاومت در برابر اشعه آفتاب

_ ضد حریق و گلوله (در آزمایش های مورد تایید پلیس با کلت کالیبر ۹ میلی متر تست شده است)

_ حداکثر دید ویترین فروشگاه در مواقع پایین بودن کرکره

_ طراحی زیبا، چشم نواز و قدرتمند

_ ضد سرقت و دارای مجوز پلیس پیشگیری

_ وزن تقریبی ۱۲ کیلوگرم در هر متر مربع

_ در هیچ نوع شرایط آب و هوایی (در مجاورت رطوبت) اکسید نمی شود.

موارد استفاده :

از جمله موارد استفاده این محصول اماکن فروشگاهی و تجاری همچون بانک ها، صرافی ها، پاساژها، طلا فروشی ها، سالن های ورزشی، کارخانجات، حفاظ پنجره ویلاهای مسکونی، ورودی انبارهای شیمیایی و … می باشد. از دیگر کاربردهای این محصول استفاده در دکوراسیون داخلی ساختمان ها همچون تراس و بالکن، پاسیو، رمپ پارکینگ و آشپزخانه می باشد. همچنین می توان علاوه بر حفظ چشم انداز، مانع از ورود سرما، گرما و سرو صدای محیط اطراف شد.

برای اتوماتیک کردن تیغه های پلی کربنات از طیف متنوعی از موتورها استفاده می شود که نوع موتور با در نظر گرفتن ابعاد کرکره برای حداکثر کارایی مطلوب انتخاب می شود.

این تیغه ها در ۴ رنگ (مسی، دودی، شفاف و مات شیری) عرضه می شود که از رنگ مات شیری برای عدم دید به داخل استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده ی نمونه کارهای انجام شده با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

درب های کرکره شفاف ایران یکی از پرکاربردترین درب های مورد استفاده در کارخانجات آسیای شرقی قیمت کرکره برقی شفاف می باشند. دربهای زیر سقفی بهترین راه حل برای محیط هایی است که محدودیت ارتفاع و عرض را از قیمت کرکره برقی شیشه ای برای نصب دربهای معمولی می باشد. درب تولید کننده تیغه پلی کربنات به علت استفاده از فنرهای بالانس که وزن اصلی پنل ها را بالانس می کند، ضمن کاهش فشار وارده بر موتور سیستم ، تردد نا محدود را برای این سیستم به ارمغان می آورد. بدین ترتیب در مکانهایی که نیاز به تولید تیغه پلی کربنات با تردد بالا می باشد درب اتوماتیک با اصطحلاک کم و عدم نیاز به سرویس های دوره ای یکی از بهترین گزینه ها می باشد.