اپراتور درب شیشه ای CAME

شرکت CAME کامه در سال ۱۹۷۲ در ایتالیا تاسیس شد. این شرکت اکنون با بیش از ۴۰ سال تجربه در طیف وسیعی از محصولات درب اتوماتیک همچون انواع راهبند، نگهدارنده ی جای پارک خودرو، جک های بازویی، ریلی، زیرسطحی، زیرسقفی، اپراتورهای درب شیشه ای اتوماتیک، گیت های ورودی و خروجی افراد، درب های رول آپ، سکشنال، تجهیزات اکسز کنترل و دوربین پلاک خوان و …. فعالیت گسترده دارد.

امروزه درب های اتوماتیک شیشه ای به علت سهولت در مصرف و عدم نیاز به مراقبت و نگهداری فراگیر شده اند و برای ارباب رجوع حس خوشایندی را القاع می کند.

تنوع محصولات و کیفیت بالای اپراتورهای کامه پیشنهادی فوق العاده برای مکان های با تردد بالا همچون بیمارستان ها، فرودگاه ها، مراکز خرید، مجتمع های تجاری و اداری محسوب می شود. در ادامه با این اپراتورها آشنا می شویم :

اپراتور درب شیشه ای CAME مدل FLY

قابل نصب برروی کلیه درب های چوبی، شیشه ای و بیمارستانی

  • در ۲ مدل تک لنگه و دو لنگه

  • در ۲ سری کششی و فشاری Pushing – pulling تا ارتفاع ۲۲۰ سانتی متر و عرض ۱ متر و وزن ۱۵۰ کیلوگرم

came

 

اپراتور درب شیشه ای CAME مدل CORSA – RODEO

تکنولوژی روز اروپا برای کمک به کامل کردن کمبودها

  • تردد نامحدود ۲۴ ولت، قدرتمند، بدون صدا، تنظیم سرعت

  • در ۲ مدل CORSA 75 Kg – RODEO 125 Kg

corsa

 

اپراتور درب شیشه ای CAME مدل SIPARIO

نسل جدید درب های اتوماتیک شیشه ای – محصول ۲۰۱۵

  • بی صدا، سریع، هوشمند

  • قابلیت نصب تمام سیستم های امنیتی و هوشمند بر روی آن

 

sipario

 

کلیه اپراتورهای تحت گارانتی شرکتی اصلی و قاب های پنل اصلی و یراق آلات اصلی تحت شرکت came چهار سال ، ابلیت اتصال به انواع سیستم های کارت خوان و کنترل تردد گارانتی سنسورهای بکار رفته موقع اطفاء حریق از موقع نصب تا لابل آلمان و دکی ام ترکیه و شیشه های دوجداره و ضد گلوله و سرقت از مراحل پیش تولید کار و نصب شده اند امکان تعویض مقطع زیر غلطک ها در کوتاهترین زمان در انتهای کار نصب و راه اندازی شوند.

به طور کلی کلیه درب های شیشه ای مجهز به باطری بک آپ و متعلقات آن اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای لابل دارای کارکردی بی صدا از قبیل ریل شیشه ای به صورت کشویی باز و بسته می شوند و لابل از چشم مجهز به عیب یابی اکترونیکی میکروپروسسوری لازم می شود.

اپراتور درب های اتوماتیک به کار گرفته می شوند که بصورت دایم قفل که در زمان قطع برق درب را قفل نگه می دارد و قفل آزاد نشود این استاندارد نشان دهنده استحکام این اپراتور در برابر وضعیت های آب و هوایی آرام و طراحی چشمی های زیبایی است که همین امر باعث جذب مشتریان محترم می باشد مختلف می باشد و کنترل تردد که راه سازی و دانکر آلمان با قطع برق اضطراری به تعداد رسیور و قطع برق اضطراری با روکش استیل کلیه قطعات به هم وصل می شود.