درب اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگ

آشنایی با درب اتوماتیک

اساس درب اتوماتیک به منظور رفاه، حفاظت، امنیت و سهولت در تردد بنا شده اند و امروزه کمتر مکانی پیدا می شود که با این درب ها به نوعی در ارتباط نباشد. گستره ی درب اتوماتیک پارکینگ امروزه بسیار پیشرفته و فراگیر شده اند به طوری که با گذشت زمان اندکی شاهد رشد چشم گیری در این صنعت هستیم.

درب اتوماتیک پارکینگ

با توجه به نیازهای مختلف از انواع درب اتوماتیک تولید شده می توان به انواع درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک صنعتی سریع السیر، درب سکشنال یا زیرسقفی ،کرکره های برقی با تیغه های معمولی و امنیتی، ، انواع جک های بازویی و ریلی و زیرسطحی و انواع راهبند اشاره کرد. به طور کل سیستم کارکرد درب اتوماتیک یا به صورت الکترومکانیک و یا الکتروهیدرولیک می باشند.
شرکت نوین گیت با سال ها تجربه و فعالیت گسترده در زمینه تخصصی درب اتوماتیک ( طراحی، تولید، فروش و خدمات پس از فروش) آماده ی خدمت به شما هموطنان عزیز می باشد و با گردآوری بهترین محصولات از معتبرترین برندها در سبد فروش خود انتخاب را برای شما خریداران عزیز آسان کرده است. کارشناسان مجرب ما آماده پاسخگویی به هرگونه سوالات احتمالی شما در این زمینه می باشند. رضایت شما بزرگترین تبلیغ برای ماست