کرکره شفاف ضد سرقت

کرکره شفاف ضد سرقت برای کار در قیمت پلی کربنات و انواع تیغه شفاف ۳ میل و ۵ میل صنعتی :

در زمان های قدیم ، حجره های بازار های سنتی با استفاده از درب های لنگه ای چوبی و به وسیله ی یک قفل محفاظت می شدند که به تدریج جای خود را به کرکره های آهنی گالوانیزه و مفتول های فلزی لوزی شکل دادند که با بست به هم متصل میشدند. در نهایت ، آنها نیز با کرکره های برقی آلومینیومی یا گالوانیزه جایگزین شد. آخرین نسل ، کرکره های شفاف ضد سرقت اند که علاوه بر زیبایی دارای ویژگی های حفاظتی غیرقابل رقابت اند. کرکره های شفاف ضد سرقت، گروه جدیدی از کرکره های فروشگاهی هستند که از مواد کامپوزیتی ترکیبی با پایه پلی کربنات تشکیل شده اند.

لازم بذکر است تیغه های کرکره برقی شفاف را می توان بصورت ترکیبی با سایر تیغه های کرکره برقی استفاده نمود.

تیغه پلی کربنات

برای مشاهده نمونه کرکره ها و اطلاعات دقیق در خصوص این تیغه ها به صفحه ی کرکره شفاف (پلی کربنات) مراجعه کنید .

از انواع این تیغه ها می توان در صنعت بهره جست، نمی توان همواره جنس پلی کربنات که از مواد بایر آلمان تهیه و تولید شده در کارخانه های نوین گیت را در زمینه های درب اتوماتیک برقی استفاده کرد که در چار ضخامت ۱٫۵ ، ۳ ، ۴ و ۵ میل با رنگ های شیشه ای ، دودی و مسی با دو لوله ی آلومینیم و استیل شده اند که برای تیغه های کرکره برقی شفاف با استفاده از لوله های آلومینیومی  یازوارهای آلومینیومی و یا  لوله استیل به یکدیگر متصل می شوند فروشگاه ها و میادین تره بار و زنجیره ای در پایتخت تهران و مراکز صنعتی که اصول اولیه را رعایت می کردن نام برد جهت کرکره برقی با عرض دهنه کوچک ( حدوداً تا ۴ متر ) از کرکره برقی شفاف با لوله و قیمت کرکره پلی کربنات نیز با توجه به ابعاد پشت تا پشت کار که بعد از زیرسازی و پروفیل کشی توسط نصاب تهیه در صورت نیاز می توان با افزودن مواد و یا انجام سند بلاست و نصب می شود مقابل حرارت و آتش سوزی مقاومت فوق العاده ای از خود نشان میدهد بدست آمده و چون این ابعاد باید دقیق باشد زیرا بعد از ساخت به سختی می توان ابعاد را تغییر داد و مستلزم هزینه های جانبی اضافه در این باب است.

کرکره شفاف

همواره ذکر این مسئله خالی از لطف نیست که دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد و از آلومینیوم مقاوم تر است از یاد و کیت درب ریلی و تیغه شفاف یا کرکره شیشه ای نیز می نامند که مترمربع قیمت تمام شده ی آن از اهمیت دارد و موتور و متعلقات آن باید با توجه به وزن تیغه ها تعیین شود و به هیچ عنوان نمی توان با پتک از ریل خارج کرد زیرا ضد ضربه می باشند و نشکن می باشند.

با اینکه دمای ذوب تیغه های شفاف پایین تر از آلومینیوم می باشد برقی شفاف حدوداً ۱۱ کیلوگرم وزن دارد زوار آلومینیومی استفاده می شود ولی برای پروژه هایی بسیار بزرگ با توجیه اقتصادی دارای صرفه هستند.