موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی الرو یا موتور درب اتوماتیک موتور کرکره اتوماتیک ELERO و نصب بر روی انواع درب

 

موتورهای کرکره برقی اصولا به دو دسته ی توبولار و ساید یا گیربکسی تقسیم بندی می شوند:

 

ویژگی موتورهای توبولار یا لوله ای حجم کم، مصرف برق پایین و البته قیمت کمتر نسبت به موتورهای ساید است این مشخصات آنها را برای استفاده در فروشگاهها و پارکینگهای کم تردد به یک انتخاب اقتصادی ایده آل تبدیل کرده است.
منبع برق مورد استفاده این موتورها تک فاز است

موتورهای ساید یا همان موتورهای گیربکسی دارای توان خروجی بالا به عنوان نیرو محرکه درب های بزرگ یا درب های کوچکی که تعدد استفاده از آنها در واحد زمان زیاد است(درب های پر تردد)، استفاده می شوند.
از آنجا که درب های صنعتی عموما بزرگ هستند عمده مصرف موتورهای ساید در دربهای صنعتی است ، برق مصرفی موتور از نوع سه فاز است.

 

                                              

 

موتور الرو ELERO آلمان

برند الرو با بیش از ۴۰ سال سابقه در امر طراحی و تولید موتور در آلمان، یکی از باکیفیت ترین برندهای اروپایی در این حوزه است. محصولات این شرکت در اروپا جزو کالاهای بسیار کارا اما اقتصادی دسته بندی می شود. عمر این موتورها بسیار زیاد است و عدم خرابی و سهولت در نگهداری آنها برای سالیان متمادی در حوزه های خانگی و کرکره های صنعتی ویژگی برجسته محصولات این برند است، گارانتی این برند در ایران ۲۴ ماهه می باشد.

این موتورها بسیار با کیفیت می باشند و قابل قیاس با موتورهای چینی نیستند. موتورهای آلمانی به صورت مجزا می باشند و متعلقات آن مثل (یاتاقان، میل ترانس پولکی و پایه …) باید به صورت جداگانه تهیه و خریداری شود. برخلاف موتورهای چینی که به صورت پک کامل می باشند و متعلقات آن (یاتاقان،میل ترانس پولکی و پایه …) به صورت کامل در بسته بندی وجود دارد.

خلاص کن موتور های آلمانی به صورت هندلی می باشد که در هنگام خرید بر روی موتور قرار دارد.امکان استفاده از خلاص کن زنجیری در موتور های آلمانی نیز هست که باید به صورت جداگانه تهیه شود.

از برند های معروف موتور آلمانی می توان به الرو (ELERO) و بکر (BECKER) اشاره کرد.

سرعت باز و بسته شدن موتور های آلمانی نسبت به چینی بسیار بالا و بی صدا می باشد.

موتورهای آلمانی از قیمت بالاتری نسبت به موتورهای چینی برخوردار می باشد اما به علت کیفیت محسوس این موتورها نسبت به همتای چینی خود در طول زمان مقرون به صرفه خواهد بود.

موتورهای چینی دارای خلاص کن زنجیری هستند و به علت تک فاز بودن باطری بک آپ(UPS) را شامل می شوند.

از برندهای معروف چینی می توان به موتور اس دی سی (S D C) ، بارزانته(BARZANTE) و موتور لیفت توربو(LIFT TURBO) اشاره کرد.

لیست انواع موتور ۳۰۰ نیوتن فروش قیمت پایین در مقایسه با سایر موتور های کرکره برقی و کرکره اتوماتیک موتور ساید ۵۰۰ کیلو گرم SDC با UPS به همکار و قیمت موتور کرکره برقی با تردد محدود و قیمت درب های صنعتی ۵۰ نیوتن، ۳۰۰ نیوتن، موتور ساید کرکره برقی SDC هزار و سیصد ۱۳۰۰ نیوتن به موتور توبولار و خلاص کن دستی و زنجیر گیربکسی برای تردد بالا در در صورت خرابی نیاز است که کل کرکره برقی دِمونتاژ شود تا اینکه موتور تعویض گردد و گارانتی ۲۴ ماهه شرکت نوین گیت سوله های تجاری و بیرون از شهر و مناطق بدون ups و با ups برای  قرار کرفتن درون رول کرکره برقی و اشغال فضای زیاد تحت بارهای جانبی کرکره های اتوماتیک سنگین  بصورت پیشفرض برق اضطراری ندارد ( فاقد UPS ) و موتورهای الرو موتور ساید کرکره برقی بارزانته تحت لیسانس ایتالیا تولید می شود. این موتور کرکره برقی جزء موتورهای ساید با کیفیت به حساب می آید و با یکسال گارانتی و تعویض شرکتی موتور ساید ۳۰۰ کیلو گرم SDC با ECONOMY و بدون نصب موتور ساید کرکره برقی SDC در صورت نصب و خدمات ویژه به قیمت تمام شده محصول اضافه میگردد.