موتور کرکره برقی SDC

موتور کرکره برقی و کرکره اتوماتیک SDC برای کرکره های پارکینگ و مغازه ها

موتور توبولار SDC

موتور توبولار یکی از انواع موتورهای کرکره برقی (اتوماتیک) می باشد، این موتور به شکل یک لوله است و به دلیل این شکل ظاهری راحت در داخل شفت لوله کرکره قرار می گیرد و به همین دلیل فضای بسیار کمتری نسبت به سایر موتور ها اشغال می کند . این موتور برای کرکره برقی های با وزن تا ۱۸۰ کیلوگرم مناسب است . اصولا از این نوع بیشتر برای محل های کم تردد استفاده می شود و استفاده از آن در محل های با تررد زیاد به هیچ وجه توصیه نمی شود.

موتور توبولار GM45 کرکره برقی

موتورهای توبولار قطر ۴۵mm جهت پنجره تا ابعاد ۸ مترمربع دارای رنج های ۵۰N.m / 30N.m و توان کششی ۴۰ کیلو و ۶۰ کیلوگرم بوده و دارای استانداردهای جهانی CE حمایت از مصرف کننده و استاندارد های TUV و ROHS می باشد. شفت مورد استفاده برای موتور های ۴۵m از نوع هشت ضلعی با قطر خارجی ۶۰mm می باشد . این موتور دارای یکسال ضمانت تعویض است.

Sdc

موتور توبولار GM59

موتورهای توبولار قطر ۵۹mm جهت فروشگاهها و پارکینگ ها تا ابعاد ۱۶ متر مربع و در رنج های ۱۴۰N.m / 120N.m / 100N.m / 80N.m و دارای توان کششی تا ۱۸۰ کیلو گرم و دارای استانداردهای جهانی CE حمایت از مصرف کننده و استاندارد های TUV و ROHS می باشد. همچنین دارای قلاب خلاص کن جهت استفاده در زمان قطع برق می باشد. شفت مورد استفاده برای موتور های ۵۹mm از نوع هشت ضلعی با قطر خارجی ۷۰mm و یا لوله صنعتی با قطر ۸۰mm می باشد.

Sdc

موتور توبولار DC59-24v با ups

موتورهای توبولار قطر ۵۹mm – 24v جهت پارکینگ های با تردد بالا در یک مدل ۱۰۰N.m و توان کششی تا ۱۳۰ کیلو گرم دارای باتری جهت استفاده در زمان قطع برق و شفت مورد استفاده برای موتورهای ۵۹mm – 24v ، لوله صنعتی با قطر ۱۱۰mm می باشد. این موتور دارای یکسال ضمانت تعویض است.

 

SDC

پکیج موتور شامل صفحه پلیت، اندکپ، بلبرینگ، براکت موتور، کنترل باکس با باطری ۲۴ ولت، چشمی بین درب می باشد

مشخصات کنترل باکس

کنترل باکس تک کانال یا چهار کانال SDC با فرکانس ۴۳۳٫۴۲ می باشد.

طریقه اضافه کردن ریموت جدا با استفاده از دکمه Learn می باشد که برای ایمنی بیشتر، داخل جعبه تعبیه شده است.

همچنین قابلیت فعال کردن بستن خودکار (auto close) بعد از ۴۰ ثانیه را داراست.

کرکره های اتوماتیک با موتور sdc و بارزانته و گارانتی ۲ ساله محصولات با لیفت توربو اسمارت اتومات سیگما و کارکرد با برق تک  فازاتصال به یو پی اس می باشد

موتور ساید SDC

موتورهای ساید دارای جنبه ی صنعتی بوده و حداقل وزن ۳۰۰ کیلوگرم را جابجا می کنند.

از مزایای این موتورها نصب راحت و قدرت بالا نسبت به موتورهای توبولار در کرکره اتوماتیک می باشد.

مصارف موتورهای ساید DC 24v برای موارد پرتردد بوده و بدون نیاز به برق شهری با باطری کار می کنند.

مصارف موتورهای ساید AC 220v با توان موتور بیشتر نسبت به موتورهای DC برای درب های با وزن بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند.

موتور ساید AC

موتورهای ساید AC220 دارای پنج مدل ۱۵۰۰/۱۳۰۰/۸۰۰/۵۰۰/۳۰۰ کیلوگرم با توان مصرفی بسیار پائین می باشد.

این محصول دارای ۴ رله برای مقاومت در نوسانات برق، سیم پیچ ۱۰۰% مسی و  میکروسوئیچ می باشد.

یراق آلت موتور شامل اندکپ و یاتاقان، هرزگرد، صفحه پلیت های موتور به همراه زنجیر و سکتور گاو صندوقی، کلید Up و Down، گیرنده و ۳ عدد ریموت می باشد.

این موتور دارای یکسال ضمانت تعویض است.

SDC

موتورساید الکترولیمیت سوییچ Ac220

موتورهای ساید Ac220 دارای دو مدل ۳۰۰ و ۵۰۰ کیلو گرم با توان مصرفی بسیار پائین می باشد. جدیدترین و پیشرفته ترین موتور ساید با دقت بسیار بالا و قابلیت تنظیم حد بالا و پایین کرکره توسط ریموت قابلیت نصب قفل برقی، فتوسل، آژیردزدگیر، سنسور برخورد با مانع، سیستم کارت خوان جهت کنترل تردد قابلیت نصب کلید دیواری وایرلس جهت نصب آسان در نقطه دلخواه یراق آلات موتور شامل اندکپ و یاتاقان، هرزگرد، صفحه پلیت های موتور به همراه زنجیر و سکتور گاو صندوقی، کلید Up و Down، گیرنده وایرلس و دو عدد ریموت می باشد. این موتور دارای یکسال ضمانت تعویض است.

 

Sdc

موتور ساید DC

موتورهای ساید DC 24v دارای دو مدل ۳۰۰ و ۵۰۰ کیلوگرم با توان مصرفی بسیار پائین ، نویز کم و قابلیت نصب بسیار آسان

دارای خلاص کن زنجیری جهت استفاده دستی ،دارای منبع برق اضطراری و برد شارژ بسیار پیشرفته جهت استفاده در زمان قطع برق

با قابلیت ۳۰ بار باز و بسته شدن می باشد. این محصول دارای سیم پیچ ۱۰۰% مسی، ۴ میکروسوئیچ و پایه با ۴ فیکسچر می باشد.

یراق آلت موتور شامل UPS (برق اضطراری)، اندکپ و یاتاقان، هرزگرد، صفحه پلیت های موتور به همراه زنجیر و سکتور گاو صندوقی، کلید Up و Down، گیرنده و ۳ عدد ریموت می باشد.

این موتور دارای یکسال گارانتی تعویض می باشد.

 

Sdc

به طور کل برای نصب و فروش کرکره ها کرکره اتوماتیک را با استفاده از کنترل از راه دور(ریموت) به قیمت کرکره برقی و قیمت کرکره اتوماتیک بستگی دارد و موتورهای کاربردی با توجه به نصاب پروژه در زمان تحویل کالا مراحل نصب یک کرکره برقی از نصب تیغه کرکره برقی از شرکت های چینی نسبت مستقیم با قیمت تمام شده محصول فروشگاهها ، مغازه ها ،پارکینگهای مسکونی و تجاری وهمچنین دکه های شهرداری و ماشینهای حمل و پخش مواد غذایی ریل و شافت و قطعات جانبی استفاده کرد.