قیمت محصولات راهبند

قیمت محصولات راهبند بسته به نوع راهبند است و از ارزانترین راهبندها سیماران و بتا شروع میشود و قیمت های متغیری نسبت به راهبند های میله ای و سایر ادوات راه بند دارد و الکترومکانیکی و هیدرولیکی و راهبند ستونی شامل شده و دیگر نصاب های آن را ۶۰۰ در تهران شامل می شود.

راهبند (راه بند) اتوماتیک یکی از اجزاء جدایی ناپذیر در ورودی هایی است که نیاز به کنترل تردد لوازم نقلیه وجود داشته باشد. این نوع ابزاری کارآمد جهت کمک به امنیت مکان های مختلف است. اجزاء تشکیل دهنده راهبند اتوماتیک میله متحرک، موتور و مدار کنترل یا فرمان است. عمده ترین مکان هایی که این نوع راهبندها در آن نصب می شوند ورودی پارکینگ ها، مجتمع های مسکونی و نیز ورودی شرکت یا اداره می باشد.

راهبندها معمولا بر اساس میزان تردد و عرض گیتی که قرار است راهبند در آنجا نصب شود انتخاب و مورد بهره برداری قرار میگیرند. انتخاب درست راهبند مرحله ای است که اگر به درستی انجام شود ، میزان عمر زیاد و سرویس دهی مناسب را برای ما به دنبال خواهد داشت، همچنین انتخاب نادرست و کار کشیدن بیش از حد دستگاه ، راهبند را در معرض خرابی و سرویس دهی بیش از موعد قرار میدهد.

برای انتخاب درست و همچنین آگاهی از ویژگی و مشخصات مدل های راهبند و همچنین میزان گارانتی محصول از منوی بالا به صفحه راهبند مراجعه کنید، همچنین برای آگاهی از قیمت ها و مشاوره با کارشناسان شرکت نوین گیت با شماره ۸۶۰۳۷۰۶۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.  

راهبند جنیوس - نوین گیت

راهبند نایس ایتالیا همراه بوم تلسکوپی و پایه انتهایی فول الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری ۲۳۰ ولت _بازو ۵متری بازوشکسته تاشو زاویه ۹۰ درجه بیس پلیت پایه ثابت را که خود نصاب جاگذاری می کند و ریموت کنترل پوشش روی بازو چراغهای هشدار دهنده بازو برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی-تردد نامحدود را شامل شده است.

راهبند

از انواع راهبندها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

راهبند کنترل تردد نامحدود نایس nice مدل سیگنو SIGNO4
راهبند کنترل تردد نایس nice مدل ویل ۴ متری و ۶ متری
اتوماتیک لایف life 3 متری ایتالیا ساخت چین
مجهز به سیستم انکودر جهت ایمنی در برخورد با ماشین مدSU424 الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری ۲۳۰ ولت _بازو ۵متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس راهبند فک Faac (SR620, BPR 615, 640, B680, J275 HA 800 PAINTED STEEL, J275 HA 800 STAINLESS STEEL)
راه بند پارکینگ ۵متری Facc فک ایتالیا مدل B680H
با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری ۲۳۰ ولت _بازو ۵متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _ ایمنی_برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی تردد نامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACKup وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداری
راه بند اتوماتیک فک facc هشت ۵ متری ایتالیا
نوین گیت_faac-b680h-barrier
هیدرولیک ۶۲۰الکترو مکانیک با حداقل تجهیزات شامل:سیستم موتوری ۲۳۰ ولت – بازو ۲٫۸۰متری _بیس پلیت_پایه ثابت _ریموت کنترل _برد کنترل فلاش کنندهIP54تابلو وتجهیزات وIP66 شامل دستگاه وبازویی ترددنامحدود قابلیت تجهیزبه باطریBACK up وکد دهی ریموت نامحدود و کلید دستی و دستگاه کارت خوان بی صدا و روان بدون نیاز به سرویس و نگهداری
راهبندزنجیری ۱۶متری
کابین- دو عدد بوم ۴ متری – دو عدد ریموت و یک عدد ریسیور – کاور فتوسل – فتوسل – دو عدد فنر – پایه نگهدرانده ی بوم – مفصل وسط بوم
پکیج کامل راهبند BENINCA ایتالیا مدلEV-500
پکیجکاملFADINIایتالیامدلBAYT. 980بااهرم۶ متری
شامل: موتور، میله، ۱عدد ریموت و شبرنگ می باشد

راهبند زومر آلمان دارای تردد نامحدود می باشد و قادر هست تا شفت های به طول ۶ متر را هم به راحتی جابجا کند. مشخصات این راهبند الکترونیکی اتوماتیک به شرح زیر می باشد.

راهبند GENIUS - نوین گیت
راهبند پارکینگ BR-300 دارای ولتاژ کاری ۲۲۰ ولت AC برق شهر است .

راهبند با طول بازویی از ۴ متر الی ۸ متر و دارای سیستم ضد برخورد تعداد تردد بی نهایت و قابلیت اتصال بازوی تاشونده دارای قابلیت حمل فنس زیر میله برای محافظت بیشتر و همچنین پایه نگهدارنده ثابت یا متحرک قابلیت اتصال به کلیه دستگاه ها کنترل تردد، پوش باتن، کارت خوان، دوربین پلاک خوان و غیره

رزومه شرکت فادینی

شرکت فادینی در سال ۱۹۶۰ در شهر ورونا ایتالیا تاسیس گشت وبه عنوان یکی از اولین متخصصین در زمینه دربهای اتوماتیک شروع به کار وتولید نمود.
فادینی تمام سعی وتلاش خود را بر روی سیستمهای الکتروهیدرولیک سرمایه گذاری کرد وپس از گذشت ۴ دهه دست رنج خود را با برنده شدن بزرگترین جوایز علمی – صنعتی در زمینه سیستمهای هیدرولیک گرفت .البته سیستمهای درب بازکن هیدرولیک فادینی هم اکنون بالغ بر یکصد وپنچاه هزار دستگاه در سراسر دنیا نصب شده اند .
کیفیت محصولات فادینی به قدری بالا بود که حتی در ایتالیا گارانتی مادام العمر برای آن در نظر گرفته شده وکسب عنوان برترین سیستم درب بازکن اتوماتیک در ۶۰ کشور دنیا ، نشانه های این برتری می باشد .

قیمت محصولات راهبند را می توان از برندهای روز بازار دست برد و نمی توان از آنها راهبند ستونی برند و کارگاه های موتور زومر آلمان و شرکت های پیش تولید را ذکر کرد.