قیمت درب شیشه ای کشویی

درب های شیشه ای کشویی بیشتر در ورودی ساختمان ها با تردد زیاد مانند فرودگاه ها، هتل ها، بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، مجنمع های اداری و تجاری، فروشگاه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

این درب ها به دلیل سادگی در عملکرد و نحوه ی معماری بنا پرمصرف ترین نوع درب های شیشه ای اتوماتیک می باشند. معمولا دارای دو لت ثابت و دو لت متحرک و یا یک لت ثابت و یک لت متحرک می باشند. این درب ها تا دهانه ۶ متر را می توانند پوشش دهند.

به طور کلی استفاده از درب شیشه ای کشویی علاوه بر سهولت در تردد، زیبایی و تاثیرات روحی و روانی مثبت بر روی افراد و مشتریان را هم برای شما به ارمغان می آورد. به همین منظور شما می توانید با هزینه ای معقول و با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات اقدام به خرید و نصب انواع درب های اتوماتیک شیشه ای کنید.

همچنین سیستم درب اتوماتیک شیشه ای با قابلیت اتصال باطری پشتیبان این امکان را فراهم می سازد که در صورت قطع برق، عملکرد درب بدون اختلال انجام شود.

درب شیشه ای هالوکس

از مزایای درب شیشه ای کشویی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • صرفه جویی در مصرف انرژی و کنترل هزینه ها

حدود ۴۰ درصد از اتلاف انرژی ساختمان امروزه از قسمت در و پنجره صورت میگیرد که با استفاده از یک درب شیشه ای با عایق کاری مناسب این عدد به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

  •  ضریب امنیت

کلیه این درب ها قابلیت نصب قفل برقی را دارا می باشند که از ورود افراد غیر مجاز و سرقت جلوگیری می کند

  • بهداشت

به دلیل عدم تماس مراجعه کنندگان با درب شیشه ای از انتقال و تولید باکتری و ویروس جلوگیری می شود. این مسئله در مکان هایی همچون آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و درمانگاه ها حائز اهمیت است.

  • کمترین میزان استهلاک

در دربهای غیراتوماتیک به علت وجود لولا و قسمت های مکانیکی امکان خرابی و یا صفت شدن حرکت درب وجود دارد که در دربهای اتوماتیک شیشه ای به دلیل قرار گرفتن قسمت متحرک درب بر روی غلتک و حرکت درب بر روی ریل، استهلاک به کمترین میزان خود رسیده و در هر بار باز و بسته شدن مستهلک شدن قسمت مکانیکی در پایین ترین حد می باشد.

  • استفاده بهینه از فضا

با استفاده از انواع درب های اتوماتیک شیشه ای می توان از فضای پشت در استفاده کرد ولی این امکان در درب های لولایی به دلیل درنظر گرفتن فضا برای باز و بسته شدن درب وجود ندارد.
درب شیشه ای تیونی

 اجزای مختلف درب اتوماتیک شیشه ای

۱- مرکز کنترل (تابلوی فرمان) ۲- مولد ( تولید کننده ) نیروی حرکتی مثل جک، بازوها و موتور ۳- چشمی ها یا چراغ های مادون قرمز  ۴- میکرو سوئیچ  ۵- فلاشر ۶- ریموت کنترل یا کنترل از راه دور ۷- پایه ها ۸- قفل برقی ۹- قفل مکانیکی

مراحل راه اندازی یک سیستم درب اتوماتیک شیشه ای

۱- نصب تابلو و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی سیستم درب اتوماتیک

۲- تکمیل سیم بندی تابلو ودیگر تجهیزات سیستم در اتوماتیک شیشه ای

۳- تنظیم یا  ریگلارژ میکرو سوئیچ های مسیر حرکت درب شیشه ای

۴- تست  مراحل باز و بسته شدن درب شیشه ای اتوماتیک

۵- تنظیم میکرو پروسسور به روی حالت عملکرد مطلوب در اتومات شیشه ای

درب شیشه ای هالوکس

شرکت نوین گیت با بهره گیری از سال ها تجربه در صنعت درب اتوماتیک با بهترین اپراتورهای روز جهان نظیر FAAC ، DKM ، LABEL ، HOLUX ، BETA و … آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیر می باشد. برای مشاهده جزئیات انواع اپراتورها می توانید به صفحه درب اتوماتیک شیشه ای از منوی بالا مراجعه فرمایید و یا برای ارتباط با کارشناسان ما با شماره تلفن ۸۶۰۳۷۰۶۳-۰۲۱ تماس حاصل بفرمایید.