فروش کرکره برقی اتوماتیک

می توان از انواع کرکره برقی به عنوان درب اتوماتیک مغازه، پارکینگ، مراکز اداری تجاری و فروشگاه ها و هرجایی که نیاز است استفاده نمود که در پایین توضیحاتی مختصر در مورد انواع آن داده می شود.

 

rollup-diagram

کرکره برقی پارکینگ :

معمولا از تیغه های با آلیاژ آلومینیم و فوم دار برای ساخت این کرکره ها استفاده می شود تا علاوه بر سبکی و سریع بودن در هنگام باز و بسته شدن عایق صدا نیز باشد و از ورود صداهای مزاحم اطراف ساختمان به داخل جلوگیری کند.

کرکره اتوماتیک برای درب ورودی یا ورودی رمپ ها که دارای محدودیت فضا می باشند نیز استفاده می شوند.

بسته به میزان تردد و وزن تیغه های کرکره از دو موتور توبولار (وزن کم و تردد کم) و موتور ساید (وزن زیاد و تردد بالا) برای کرکره اتوماتیک استفاده می شود.

درب سکشنال - نوین گیت

کرکره اتوماتیک مغازه :

در ساخت این کرکره ها علاوه بر تیغه فوم دار می توان از تیغه های اکسترود یا توخالی که به صورت متداول استفاده میشوند بهره جست. تیغه های اکسترود نیز در بازار متنوع هستند ولی نکته ای که در خرید این تیغه باید دقت کرد این است که از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم ساخته شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم ولی برای عرض و ارتفاع های زیاد باید از تیغه های ۱۰۰ دو پل بهره جست تا بتواند مقاومت و پایداری لازم را ایجاد کند.

نکته ی حائز اهمیت دیگر اینکه جهت جلوگیری از دستکاری موتور کرکره برقی بهتر است رول کرکره به سمت داخل مغازه تعبیه شود ولی در جاهایی که امکان رول به داخل را نداریم و ناگزیر رول کرکره برقی به سمت خیابان نصب می شود، بهتر است برای کرکره برقی جاقفلی و کاور محافظ موتور نصب شود.

کرکره برقی - نوین گیت

کرکره برقی پنجره ها :

از این کرکره ها برای محافظت بیشتر پنجره ها و بازشو ها در منازل ، ویلاها و اماکن عمومی استفاده می شود. از مزایای این کرکره ها می توان به جلوگیری از سرقت منزل، عایق صدا بودن و کاهش محسوس صدای اطراف، جلوگیری از هدر رفت انرژی در فصول مختلف، تنظیم میزان نور و اشعه ورودی خورشید و زیبایی اشاره کرد.

برای محافظت بیشتر در برابر سارقان می توان از تیغه های رول گیتر و پلی کربنات که از پلیس پیشگیری امنیت دارای تاییدیه هستند نیز بهره جست.

معمولا به دلیل وزن کم این کرکره ها و باز و بسته شدن محدود از موتورهای توبولار (داخل لوله) استفاده می شود.

کرکره پنجره - نوین گیت

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محصولات اشاره شده در بالا می توانید به صفحه ی اختصاصی آن از منوی محصولات در بالا مراجعه کنید و یا برای مشاوره و استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. ۸۶۰۳۷۰۶۳-۰۲۱

امروزه از فروش کرکره برقی اتوماتیک در صنعت ساختمان و درب های اتوماتیک صنعتی برای مقابله با بحران های اقتصادی موجود و یا صحبت های کارشناسانه در زمینه فروش و خرید مستقیم و بی واسطه از کمپانی های بزرگ خارجی که کیفیت بالای محصولاتشان تضمین شده است، کرکره برقی- آلودگی صدا از قبیل ترافیک و غیره را به میزان ۶ دسیبل کاهش می دهد نمی توان از گارانتی و تیغه های شفاف یا پلی کربنات بکار رفته در کرکره اتوماتیک ها قافل شد.

کرکره های صنعتی و دست ساز موتور برقی ساید:

همواره رقابت در عرصه خارجی مشقت ها و دشواری های خود را داشته است و پیدا کردن بازار در ایران نیز نیاز به تفهیم مو شکافانه و نیاز طلبی بازار و داشتن کسی که سفارش شما را در کارخانه ها و صنایع پتروشیمی و مشتقات حور درب سایز های خانگی و صنعتی می باشد آن کند نیازی ضروریست از این رو در شبکه های اجتماعی تلگرام با بیشترین مخاطب نقش اساسی این دربها بوسیله ریموت کنترل و اینستاگرام نیز بعد از آن جزو پر گرایش ترین برنامه ها می باشد که کاربران به تبادل افکار و نظرات و درب سکشنال می پردازند.