راهبند کامه CAME

راهبندهای کامه Gard 4040 و Gard 2080 و راهبند زنجیری CAT برای تردد متناوب و دائم کار

شرکت کامه (CAME company) در سال ۱۹۷۲ در شهر DI CASIER واقع در ۲۰ کیلو متری شهر ونیز ایتالیا تاسیس گشت.

امروزه کامه دارای دو مرکز علمی در زمینه طراحی و یک مرکز مدیریت و بیش از ۱۰ شعبه و ۳۰ نمایندگی در سراسر دنیا میباشد .

در طول این فعالیت بیش از ۴۰ سال سابقه در بخش اتوماسیونهای الکترومکانیک بخاطر : توزیع محصولات ، ارگانیزاسیون کمپانی ، تعدد محصولات ، کیفیت محصولات ، سرویس دهی و بالا تر از همه قدرت مدرنیزه کردن و تحقیقات دائم ، مقام اول را در بین شرکتهای ایتالیائی و اروپائی حائز گردیده است .

موفقیت بین المللی CAME بخاطر کیفیت سیستم های تولیدی نیز میباشد که تماماً برای نصب در فــضای بــــاز ( خارجی ) طراحی شده ( مقاوم در مقابل تمام عوامل جوی با IP بالا ) و نیاز به نگهداری ،کنترل و سرویس دوره ای نـــدارد . و مطابق با تمام استاندارد های اروپائی و بین المللی از جمله ISO14001 , ISO 09001 , EN12445 , EN12453 , UNI8612 , EN TEST , TUV , CE تولید میگردد .

مجموعه راهبندهای Gard با ساختار تکنولوژی نسل جدید مدارات الکترونیکی هماهنگ بوده که کنترل کامل سیستم های خودکار را تضمین می کند. و افزایش ایمنی و کنترل عملگرها را بهبود می بخشد. از ویژگی های سری Gard میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- آزمایش تمامی بردهای متصل به سیستم قبل از فعال شدن موتور جهت بررسی اتصال ایمن.

۲- کنترل اتوماتیک حرکت میله در صورت تشخیص مانع (عملکرد ضد خورد شدن میله)

۳- غیرفعال کردن سیستم حرکتی در صورت تشخیص مانع حتی هنگامی که میله ثابت است.

مجموعه سیستم راهبند اتوماتیک Gard را می توان به سیستم های کنترل دسترسی کامه متصل کرد که تعیین هویت، ثبت، ورود و خروج را فقط برای افراد مجاز ممکن می کند. این تجهیزات را می توان با سیستم کنترل تردد جهت کنترل تردد بخش های خاص از یک شرکت یا دسترسی های متفاوت ورودی های مجزا بلوک های آپارتمانی، یکپارچه کرد.

راهبندهای GARD 4040

تصمیمی ایده آل برای مکان های اداری

_مناسب برای ورودی هایی تا عرض ۴ متر

_تردد نامحدود، ۲۴ ولت دائم کار

_قابلیت اتصال به سیستم لوپ سنسور و کلیه تجهیزات کنترل تردد

_قابلیت نصب مفصل تاشونده

_قابلیت نصب فلاشر – فتوسل – ریموت + رسیور و LED بر روی بوم و بدنه

 

 

راهبندهای GARD ۲۰۸۰

راه حلی مناسب برای مکان هایی با تردد بسیار بالا

_مناسب جهت ورودی هایی تا عرض ۴، ۶ و ۸ متر

_دائم کار و ۲۴ ولت

_قابلیت کار در هر نوع شرایط آب و هوایی( -۲۰ . +۵۵) IP54

_قابلیت نصب مفصل ضدبرخورد جهت محافظت از بوم

 

راهبند CAME مدل GARD 2080

راهبند زنجیری CAT

راهبندی متفاوت

_برای ورودی های تا عرض ۸ و ۱۶ متر

_در دو سری CAT-X و CAT-X24

_طراحی منحصر به فرد و انحصاری و نصبی آسان و سریع که در مدل CAT-X24 جهت ترددهای نامحدود و مدل CAT-X سی مرتبه در دقیقه می باشد

 

 

 

راهبند ستونی Bollards

_بدنه فولادی و محفظه زمینی، ضد زنگ با مقاومت بسیار بالا

_مجهز به حالت فوق العاده و امکان عملکرد سریع

_مجهز به LED جهت دید بهتر

_مناسب جهت مکان های نظامی و سفارتخانه ها، مسیرهای تردد اتومبیل و کنترل ترافیک

 

راهبندهای کمپانی فک FAAC ایتالیا

 

به طور کلی کاتالوگ محصولات عدم تاثیر تغییرات دمای محیط و رطوبت و نوع اتصالات محصولی با تردد نامحدود  را می توان از سایت نوین گیت که سایت اختصاصی درب اتوماتیک می باشد در مقابل نور خورشید و رطوبت و تغییرات دما ، راهبندی با ظاهری زیبا وعمری طولانی طول بازو تا ۵ متر و چرخش آن از حالت افقی ۸۰ درجه به سمت بالا می باشد را فراهم ساخته است دانلود کنید. همچنین برای نصب کلیه راهبندها کندن پی برای نصب پایه پلیت که راهبند بر روی آن سوار میشود الزامیست.

معمولا پس از اتمام کار نصب پایه پلیت ۲۴ ساعت راهبند پارکینگی بازو شکسته به علت نوع مفصل بندی و بازوی جدید ، عدم نیاز به تنظیم های مکرربازو را دارد .بدنه مستحکم با بازوی چراغ دار به آن دست نمیزنند تا بتن ریخته شده خود را بگیرد و سپس برای نصب بدنه اقدام میکنند چشم الکترونیک ،فلاشر روی بدنه ،مرکز کنترل میکروکامپیوتری ، بازوی چراغ دار در امتداد مسیر طولی دستگاه وجود شیلنگ نوری در سراسر لبه بالایی برای زیبایی و دید در شب و نیز لاستیک ضربه گیر در سراسر لبه پایین بازویی دستگاه امکان نصب میله تاشونده بازوی راه بند از پروفیل آلومینیمی سخت شده و با طرح ویژه بالان صنعت می باشد ، که پوشش آنادایز شده ، مقاومت زیاد و حمل سریع و بسته ها توسط خاور و تحویل جنس پس از بارگیری کالا.