راهبند سریع

پرسرعت ترین راهبند جهان، راهبند مدل ۶۲۰ FAAC می باشد، این مدل الکتروهیدرولیک و تردد نامحدود بوده، حداکثر طول میله ی آن ۲٫۸ متر می باشد.

مدت زمان باز شدن اهرم ۰٫۸ ثانیه می باشد و مجهز به دو عدد لوپ دتکتور می باشد. لوپ دتکتور یک نوع رله میباشد که با تحریک شدن عمل کرده و فرمانی به راهبند و یا هر نوع درب اتوماتیک دیگری میدهد.

برای مثال در برخی مناطق که برای خروج خودرو نیازی به کنترل نیست و یا برای عدم برخورد بوم با بدنه ی خودرو هنگامی که خودرو زیر راهبند می باشد می توان از این لوپ دتکتورها استفاده کرد.

 

لوپ دتکتور

این راهبند ایده آل ترین راهبند برای مکان های با تردد خیلی بالاست مانند عوارضی ها، محدوده دمایی این راهبند -۲۰ تا +۵۵ درجه سانتی گراد می باشد و استاندارد آن IP44 می باشد.

 

وزن این راهبند ۷۳ کیلوگرم می باشد و ابعاد آن ۱۰۸۰*۱۷۰*۳۵۰ می باشد. جریان مصرفی در این راهبند ۱ آمپر، توان مصرفی ۲۲۰ وات، و منبع ولتاژ تغذیه آن ۲۳۰VAC – ۵۰HZ می باشد.

کلیه ی راهبندها قابلیت اتصال به انواع تجهیزات کنترل تردد (دوربین تشخیص پلاک، تگ، کارتخوان و … ) را دارا می باشند. کلیه محصولات فک دارای ضمانت نامه ۴ ساله و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشد.

راهبند FAAC 620