راهبند بتا BETA

شرکت بتا BETA :

طراحی : شرکت بتا با تکیه بر تجربیات چند ساله خود در زمینه طراحی و مدیریت تولید برد های الکترونیکی این توانایی را دارد که طرحها و ایده های صنعتی با تکنولوژی پیشرفته در زمینه درب برقی،راهبند، کرکره برقی، رسیورهای صنعتی و اپراتور شیشه برقی را با در نظر گرفتن هزینه تولید، خرید قطعات مناسب با کیفیت بالا و بهینه سازی مدارها، بومی­ سازی کند.

تولید: شرکت بتا با استفاده از مهندسین باتجربه در بخش تولید برنامه ها و طرح های زیربنایی و زیرساختی، اهداف سازنده، کارآفرین و اشتغال زا را دنبال نموده و با کنترل و نظارت بر تولید و اجرای QC، محصولاتی با قابلیت اطمینان بالا به بازار عرضه می­کند. این شرکت را می توان به عنوان اولین طراح و تولید کننده مرکز کنترل کرکره برقی، مرکز کنترل درب بازکن­های اتوماتیک و مرکز کنترل اپراتور شیشه برقی در ایران نام برد.

خدمات پس از فروش: شرکت بتا بر مبنای فکری ” تعهد، تخصص و ارائه محصولات متنوع، با بهترین کیفیت خدمات پس از فروش به مشتریان محترم ” اعتبار و جایگاه بسیار خوبی در مقایسه با شرکتهای دیگر در ایران، ترکیه، چین، و حتی در کشورهای اروپایی و همچنین در بین تولیدکنندگان داخلی کسب کرده است.

شرکت بتا به منظور حفظ کیفیت و رضایتمندی مشتری، در همه موارد تولید و فروش، خود را مستلزم به استفاده از استانداردهای بین المللی دانسته و موفق به دریافت استانداردهای ISO 9001 و ISO1004 گردیده است.

راهبند بتا BETA در مدل های مختلف با کیفیت قابل قبول توانست محبوبیت خوبی در ایران کسب کند و جزو راه بندهای پرفروش بشمار می آید که البته قیمت پایین محصولات بتا نیز به این قضیه کمک بسزایی کرد. از تولیدات بتا می توان به راهبندهای زیر اشاره کرد :

 

راهبند B-300

مشخصات محصول:

ماکزیمم طول میله راهبند ۵ متر

استاندارد IP 55 و محدوده دمایی مجاز +۵۵ تا -۲۰ درجه C^

تناوب کاری ۱۰۰ بار متوالی و زمان باز شدن ۶ ثانیه

توان مصرفی ۹۰ w و دور موتور ۲۸۰۰ rpm

barriers novingate-beta

راهبند B-400

مشخصات محصول:

ماکزیمم طول میله راهبند ۶ متر

استاندارد IP 44 و محدوده دمایی مجاز +۵۵ تا -۲۰ درجه C^

تناوب کاری ۱۰۰ بار متوالی و زمان باز شدن ۶ ثانیه

توان مصرفی ۹۰ w و دور موتور ۲۸۰۰ rpm

راهبند BETA مدل B-400

راهبند B-501 مدل تاشو

مشخصات محصول:

ماکزیمم طول میله راهبند ۵ متر

ماکزیمم زاویه تاشو  ۹۰ درجه

استاندارد IP 44 و محدوده دمایی مجاز +۵۵ تا -۲۰ درجه C^

تناوب کاری ۱۰۰ بار متوالی و زمان باز شدن ۶ ثانیه

توان مصرفی ۹۰ w و دور موتور ۲۸۰۰ rpm

بتا B501

برای مشاهده ی دیگر محصولات از بهترین کمپانی های جهان از منوی کاربری به صفحه راهبند مراجعه کنید.

راهبند های با طول بازو های مختلف جهت خالص کردن راهبند، خالص کن را در جهت عقربههای ساعت بچرخانید که نصابان مختلفی را در سراسر جان گردآوردی کرده است در زمینه ی تولیدات درب اتوماتیک با این عمل موتور راهبند خالص شده و بوم را میتوان به صورت دستی باال و پایین حرکت داد و دیگر محصولات نظیر پایه پلیت و فنداسیون که از جنس مصالح تولیدی و نام گذاری آنها از متشکل شدن قیمت راهبند بتای چین که کیفیت مناسبی جهت خارج نمودن موتور راهبند از حالت خالص، خالص کن را خالف جهت عقربههای ساعت بچرخانید در قیاس با سایر محصولات داراست را باید در سبد کالای مصرف کننده که خود از نظر تولیدات داخلی که شامل مدار فرمان و نکته: حرکت راهبند توسط لیمیت سوئیچ مغناطیسی کنترل میشود و محل مناسب آنها در کارخانه تنظیم شده است. تنظیم لیمیت سوئیچها را تغییر ندهید و قیمت محصولات راهبند که جزو ارزان قیمت ها محسوب میشود راشامل میشود و کنترل فرمان و مدار سوئیچ شبکه و کنترل تردد در مقیاس بالا و اگر راهبند در حال بسته شدن باشد با قرار گرفتن مانع در معرض دید فتوسل، راهبند باز خواهد شد و اگر باز باشد با دیدن مانع همچنان باز خواهد ماندو دیگر شامل گارانتی ۱ ساله شرکت نمی شود.
توجه: در صورت استفاده از ترمینال PHOTO برای اتصال فتوسل یا NC detector Loop اگر close Auto فعال شود پس از گذشت زمان تنظیم شده گیت راهبند به صورت اتوماتیک بسته خواهد شد. زمان close Auto بین ۱ تا ۹۹ ثانیه قابل تنظیم است.

کد دادن ریموت جدید به سیستم

دکمه LEARN روی برد کنترلی را فشرده و نگهدارید. تا نشاندهنده LED LEARN روشن شود.
دکمه دلخواه از ریموت کنترل را فشار داده و نگهدارید تا LED LEARN چشمک زده سپس خاموش شود. در این حالت ریموت با دکمه دلخواه برنامهریزی میشود. )ریموتهای دیگر را نیز به همین روش ذخیره کنید.( پاک کردن تمام ریموتها دکمه LEARN روی برد کنترلی را فشرده و نگهدارید تا LED LEARN روشن و سپس خاموش شود. تمام ریموت- ها از حافظه پاک میشوند.)

از دیگر مزایای این محصولات میتوان به عمر طولانی محصولات اشاره کرد که همواره سبب اهمیت دادن به مسئله ی بومی سازی در زمینه ی درب اتوماتیک شیشه ای و نام گذاری محصولات بی اهمیت و درب شیشه ای شده است.