درب پارکینگ کرکره ای

درب پارکینگ کرکره ای یکی از پرکاربردترین نوع کرکره ها می باشد که به طور گسترده امروزه در پارکینگ های منازل مسکونی و مکان های اداری و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد. از مزایای استفاده از این کرکره ها می توان به قیمت مناسب، سهولت در استفاده با بک ریموت، جلوگیری از کاهش فضای پارک خودروها، کاهش سرو صدا و … اشاره کرد.

اجزای کرکره های اتوماتیک (برقی) :

کرکره های پارکینگ به طور کلی از موتور، تیغه (تیغه ها بسته به کاربری و سلیقه افراد به انواع تیغه آلومینیم، فوم دار، گالوانیزه، پلی کربنات، رول گیتر و …تقسیم می شود)، ریل، شفت یا لوله محور، پایه، یاتاقان بلبرینگ، اندکب یا میل ترانس پولکی، چشمی، چراغ فلاشر، رسیور و ریموت و قفل الکترونیکی تشکیل می شود.

معمولا برای پارکینگ هایی که میزان صدا برای آنها الویت دارد توصیه می شود از تیغه های فوم دار استفاده شود. این تیغه ها که داخل آن ها از خمیر پلی اورتان پر می شود و داخل کوره قرار داده می شود بسیار سبک و بی صدا بوده و مانند یک عایق خوب در برابر سروصدا و برودت عمل می کند. از این تیغه ها برای کرکره پنجره ها نیز معمولا استفاده می شود.

برای پارکینگ هایی که الویت اول آن ها امنیت محسوب می شود می شود می توان از تیغه پلی کربنات(تیغه شفاف) با لوله استیل و یا آلومینیم و یا تیغه های رول گیتر(فولاد بافته شده) استفاده کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این تیغه ها از منوی کاربری محصولات به صفحات مورد نظر رجوع کنید و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

تیغه های پلی کربنات

 

 

 

نکته مهم در انتخاب نوع موتور این کرکره هاست، به طوری که برای تیغه ها با ابعاد بزرگ و تردد های بالا از موتورهای ساید و در مواردی که ابعاد کوچک و میزان تردد ما کم است از موتورهای توبولار استفاده می شود.

Sdc

Sdc

درب پارکینگ کرکره ای از لحاظ زیبایی:

کرکره های برقی در میزان نقش افراد در ساختن جامعه نقش بسزایی ایفا میکند قدام به تولید موتور های سرعت بالای ۳ فاز با قدرت لیفت به طوری که هر یک از اجزای اندکب یاتاقان تیغه های باید رول شده و به صورت رنگ کوره ای به کارگاه ارسال شود و  ملاک کیفیت آن در بتن نقش ایفا میکند.

هرساله نمایشگاه محصولات درب اتوماتیک محلی برای گردهمایی فعالان در این عرصه می باشد تا از تازه های خود در این زمینه نظیر کرکره های اتوماتیک ، کرکره شفاف ، کرکره رول گیتر و راهبند پرده برداری کنند و اشکالات محصولات قبلی خود را برطرف ارائه می گردند که در دو رنج ۳۰۰Kg و ۵۰۰Kg امکان ارائه و به به همراه برق اضطراری دارند. همچنین شرکت مجوز صادرات به اتحادیه اروپا می باشد گارانتی یکساله ارائه می گردد. این موتور کرکره ها سوی تکنولوژی برق سه فاز حرکت کند، برند SDC برندی چینی برای نمونه است.

 SDC دارای استاندارد CE و  و با  در نوع تکفاز با قدرت های ۳۰ داری ۳ سال گارانتی شرکتی می باشد.