درب اتومات

امروزه صنعت درب اتوماتیک بسیار پیشرفته و متحول و مدرن شده است و محصولات آن طیف گسترده ای از مشاغل ، صنعت و ساختمان ها را شامل می شود.

اینجا ما به مهم ترین محصولات درب اتومات به صورت کوتاه اشاره میکنیم. همچنین شما می توانید با استفاده از منوی بالا به طور اختصاصی به صفحه ی هر محصول مراجعه کنید.

راهبند به طور کلی صنعت درب و پنجره سازی کشور و راه بند اتوماتیک

راهبند به تجهیزاتی خلاصه می شود که به صورت افقی به یک پایه متصل می باشد و دارای یک ارتفاع از زمین که در مکان های همچون مسیر ورودی ادارات, کارخانجات, پاساژ ها, عوارضی جاده ها, پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, انواع ارگان ها و امور عمرانی شهری مورد استفاده  قرار میگیرند.

 

کرکره برقی

کرکره برقی نوعی از کرکره ها می باشد که به وسیله ی ریموت و به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند و با توجه به موارد مصرف (پارکینگ، مغازه، سوله، امنیتی و …) و جنس تیغه های درب اتومات به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند.

 

در موارد امنیتی نظیر صرافی ها و بانک ها از کرکره شیشه ای  و رول گیتر می توان بهره جست.

کرکره شفاف

 

رول گیتر

 

درب سکشنال

درب سکشنال از چند پَنِل هرکدام به ارتفاع ۴۸ سانتی متر و ضخامت ۴٫۶ سانتی متر تشکیل شده است که درون این پَنِل ها با فوم پلی اورتان فشرده پر شده است و به صورت ۹۰ درجه و با کمترین فضای اشغال شده حرکت می کند. نمای این درب ها از جنس ورق فولادی دو جداره دارای پوشش رنگ الکترو استاتیک در رنگ ها و طرح های مختلف می باشد و جزو زیباترین درب ها و جزو درب های بروز جهانی می باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای

به طور کلی درب های اتوماتیک شیشه ای به درب هایی گفته می شوند که به صورت هوشمند و اتوماتیک و با استفاده از یک ریموت از راه دور باز یا بسته شوند، اولین و مهم ترین برتری این درب ها به انواع دیگر درب ها راحتی استفاده از این درب ها است. درب اتوماتیک شیشه ای با توجه به ساختار کلی به انواع ریلی ، تلسکوپی و قوسی تقسیم بندی میشود که با توجه به ابعاد و معماری بنا درب اتومات شیشه ای مورد نظر انتخاب می شود.

درب قوسی

جک پارکینگ

جک پارکینگ یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی یا ریلی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود. جک های برند فک ایتالیا و جک ریلی تردد با وزن زیر ۵۰۰ کیلوگرم با نصب در محل و هزینه ای با ریل دندونه شانه ای

 

درب اتوماتیک پارکینگ نیز با طیف گستردگی درب های صنعتی سوله های با ابعاد بزرگ و کارخانه های درب سازی پیشرفت مدرن سازی در راستای توسعه برنامه درب سکشنال صنعتی که تولید محدودی در بازار ایران با توجه به شکیل نبودن و پنل های ساده را کار براس سخت می سازد و میزان تردد زیادی در کولر سازی ایران و برند فادینی ک هتردد نامحدود می سازد ارائه می گردد تا قیمت تمام شده درب اتومات کاهش یابد و ماشین شاسی بلند بتواند به راحتی از کرکره رول گیتر عبور کند و کرکره شفاف که ۵ میل آن با لوله استیل برای امنیت بیشتر توصیه می شود را ممکن سازد.

درب اتومات امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعتی شدن زندگی جای محسوس خود را زندگی ما باز کرده است و تولید محسولات با کیفیت به محصولات بیکیفیت الویت دارند.