جک پارکینگ لایف

Live the new range of LIFE opportunities

جک بازویی LIFE ایتالیا جزء معروف ترین، پرسابقه ترین و پر قدرت ترین جک های پارکینگی موجود در بازار ایران است که طرفداران زیادی دارد. این کمپانی بزرگ ایتالیایی فعالیت خود را از سال ۱۹۷۲ آغاز کرده است و امروزه با ترکیب تکنولوژی، تجربه، بکارگیری نیروهای متخصص، عشق و مسئولیت پذیری به کار به سمت هدف و شعار والای خود «تبدیل شدن به یک برند جهانی در صنعت» حرکت کرده و محصولات خود در زمینه اتوماسیون پارکینگ و صنعتی را به سراسر جهان صادر می کند.

کلیه ی تولیدات این شرکت در ایران با ضمانت نامه ۱۸ ماهه به فروش می رسد

در ادامه با برخی از محصولات کمپانی لایف که در شرکت نوین گیت عرضه می شوند آشنا می شویم :

جک درب پارکینگ لایف مدل LIFE OPTIMO UNI 3

نام optimo که بر روی این سری گذاشته شده در حقیقت رمزگذار اپتیکال و واحد کنترل الکترونیکی می باشد. این رمزگذار عملکرد اپراتور را تحت کنترل دارد و بلافاصله هر مانعی را که در محیط عمل آن باشد، تشخیص داده و با عملکرد معکوس، مانع از بسته شده درب و تصادف می گردد. برای بالا بردن المان های امنیتی، مدار فرمان optimo به لیمیت سوییچ یا سوییچر محدودکننده ای مجهز شده که قادر است سیگنال های دقیق تری را ارسال کند.

جک پارکینگی لایف مدل یونی ۳ جک پرقدرتی است با ظاهر زیبا و متفاوت که مدت زیادیست که در بازار جهان و ایران کار شده و محبوبیت زیادی دارد. قدرت این مدل تا هر لنگه ۳۵۰ کیلوگرم و تا عرض ماکزیمم ۳ متر می باشد.

کیفیت ساخت بالا، امکان تشخیص برخورد با مانع و ترمز فوری، دو سرعته بودن موتور (جلوگیری از کوبیده شدن در هنگام بسته شدن)، خروجی مستقیم قفل برقی از دیگر ویژگی های این جک می باشد.

جک پارکینگی لایف

این جک همراه یک جفت چشمی الکترونیک، یک عدد ریموت کنترل، فلاشر، برد و جعبه فرمان عرضه می شود و دارای گارانتی معتبر شرکتی می باشد که در صورت بروز هرگونه عیب فنی مشمول گارانتی، شرکت تا ۱۸ ماه بصورت رایگان اقدام به تعویض یا تعمیر خواهد کرد.

جک درب پارکینگ لایف مدل LIFE OPTIMO UNI 5

جک پارکینگی لایف مدل یونی ۵ جک نیرومندتری نسبت به مدل یونی ۳ می باشد که برای هر لنگه تا ۴۵۰ کیلوگرم و تا عرض ماکزیمم ۵ متر طراحی شده است. مدار الکترونیکی optimo 5، دارای محرک های خطی الکترومکانیکی است که در دو مدل ۲۴ و ۲۲۰ ولت و با حرکات سریع و یا آهسته و نیز با قدرت ۵۰۰۰ نیوتن به بازار عرضه شده است. این مدل تحت استانداردهای بازارها جهانی و با بالاترین کیفیت طراحی و ساخته شده است و در دمایی بین ۲۰- و ۷۰+ درجه سانتی گراد به خوبی عمل می کند.

جک پارکینگی لایف

جک درب ریلی پارکینگ لایف مدل ACER 6X

درب اتوماتیک لایف مدل ACER 6X مناسب برای درب های تا ماکزیمم وزن ۶۰۰ کیلوگرم می باشد. این جک ریلی الکترومکانیک بوده و تمام قطعات آن ضد آب است. ACER مجهز به چشمی برای ممانعت از برخورد با موانع می باشد. همچنین این قابلیت وجود دارد که ریموت کنترل دستگاه با چراغ های پارکینگ هماهنگ شده و با باز شدن درب چراغ های نیز روشن شود. حرکات آن بسیار نرم و بی صدا می باشد و مناسب تردد مسکونی طراحی شده و در دمایی بین ۲۰- تا ۷۰+ به خوبی عمل می کند. جک ACER لایف، مجهز به برد فرمان دیجیتالی و همچنین خلاص کن می باشد که در مواقع قطع برق بتوان درب را باز و بسته کرد.

 

درب ریلی لایف