انواع کرکره اتوماتیک

انواع کرکره اتوماتیک، محصولات با کیفیت کرکره و قیمت مناسب محصولات قیمت تیغه کرکره شیشه ای در اختیار صنعت درب اتوماتیک طرح چوب و انواع تیغه های درب کرکره برقی اتوماتیک و کرکره برقی صنعتی در رزومه شرکت نوین گیت که تیغه فوم دار ترک گالوانیزه و ورق آلومنیم مارک الوسل پلی کربنات در انواع مختلف کرکره برقی و شفاف

کرکره پنجره - نوین گیت

معرفی برندهای فعال در زمینه درب اتوماتیک و درب سکشنال و کرکره اتوماتیک برقی :

تیغه گالوانیزه فوم دار ورق سی و پنج میل
آلما ALMA طرح چوب
کرکره برقی لیبلدار آکفا AKFA مدل ابریشم
کروکی آلومینیوم لیبل دار CORCI رنگ آبی
کرکره شیشه ای اتوماتیک ضد ضربه کرکره برقی شفاف به قطر ۶mm (پلـــی کربــن) ضد ضربه ضد حریق, با لوله قیمت تیغه کرکره گالوانیزه و آلومینیوم واسط استیل و لوله آلومینیم لیبل دار

کرکره اتوماتیک

قوانین و مقررات حاکم بر نصب و راه اندازی کرکره های اتوماتیک برقی :

قوانین شهرداری ساختمان ها برای کرکره برقی ترک دربهای پارکینگ خود موظف کرکره آکپا به استفاده از کرکره برقی هستند اما چیزی که باعث تردید سازندگان برای استفاده از آن می شود امنیت پایین تیغه کرکره های آلومینیومی است که برای این منظور از تیغه رول گیتر و تیغه پلی کربنات استفاده میشود . بازرگانی نوین گیت با ساخت و تولید کرکره برقی با تیغه فولادی توانسته است این مشکل را برطرف نماید کرکره برقی پارکینگ علاوه بر مورد فوق باید از استاندادهای خاصی تخت , قوصدار , غضروفی , اراک برخوردا باشد لذا میزان استفاده و کارکرد این کرکره ها به مراتب بیشتر از کرکره های فروشگاهی و مغازه ای است  سانتی آتش نشانی و خودروهای پخش مواد غذایی قیمت موتور کرکره برقی اتوماتیک پارکینگی باید توان تحمل این حجم از کارکرد را داشته باشند .

تیغه کرکره طرح چوب آلومینیوم – دو جداره
غضروفدار آلومینیوم اراک- دو جداره – رنگ سفید استاتیک
کرکره برقی مغازه ۱۰۰ سانتی سفید آماده تحویل
کرکره برقی اراک ۸۰ آلومینیوم – دو جداره – رنگ سفید استاتیک تک پل
انواع طرح چوب و رنگ بندی کرکره برقی اتوماتیک که باعث زیبایی ساختمان و ورودی مکان ها و برندهایی که تیغه کرکره برقی آن ها ارائه و نصب می شود عبارتند از: تیغه ترک الوسل تبریز اراک ایتالیا از نظر مرغوبیت می توان اینگونه تعیین نمود.
۱- تیغه بارزانته چین
۲- تیغه ترک ترکیه
۳- تیغه تبریز ایران
۴- تیغه اراک ارمنستان

تیغه پانچ - نوین گیت

گروه تولیدی کرکره برقی قیمت تیغه کرکره پلی کربنات ضد ضربه شیشه ای تولید کننده انواع تیغه های کرکره در انواع تک جداره ،۲جداره ، انواع پروفیل درب شیشه ای در اندازه های ۶۰ ، ۸۰ ، ۱۰۰ ، انواع ریل و تیغه انتهایی تیغه های ۸۰ در انواع تخت و قوس دار می باشد.
تیغه های قوس دار خط دار و ساده بوده بیلت استفاده شده از نوع دوبال دوبی با بهترین کیفیت و بالاترین درصد سختی می باشد .
سیستم رنگ تیغه کرکره طوری طراحی شده قیمت تیغه کرکره آلومینیوم فوم دار که بالاترین قدرت انعطاف در تغییر خط از آکرول , بارزانته یک رنگ به رنگ دیگر را دارد و این امر سبب افزایش سرعت تحویل به مشتری می شود .
لازم به زکر است نوع سیستم رنگ از نوع الکترواستاتیک و با بهترین کیفیت در مقابل سایش و تشعشعات تیغه ضد ضربه خورشید می باشد .
متعلقات نصب کرکره برقی و سایر تجهیزات سیستم های رول آپ نیز در سبد فروش اراک کرکره می باشد که شامل متعلقات زیر می باشد:
انواع واشر مویی
انواع کپس جهت تیغه های آلومینیوم ,  ۶۰ و ۱۰۰ سانتی
لاستیک انتهای گالوانیزه فوم دار
جاقفلی آبکاری شده
صفحه پلیت قابل ریگلاژ
انواع ریل AK , BK تیغه لیبل دار
تیغه انتهایی کرکره تبریز
انواع موتور های توبولار در وزن های ۵۰ ، ۱۰۰ ، ۱۲۰،۱۴۰،۳۰۰ نیوتن متر با تنوع قیمت و کیفیت تیغه فوم دار آلومینیوم
موتور مرکزی NICE ایتالیا
موتور های ساید تک فاز با متعلقات کامل نصب
انواع ریموت و رسیور کرکره هوشمند
مدار کنترل کرکره
شفت و فنر پانچ دار بالانس شده

درب اتوماتیک کرکره ای

کرکره آکفا , لیبل دار ,  آلتکو , آلما , کروکی نمایندگی فروش و نصب تیغه های تولید اراک را در ایران  هوشمند کرکره دارد.

همان طوری که از تیتر می بینیم درب کرکره اتوماتیک همان کرکره مغازه سنتی خودمان است.در زمان قدیم کرکره های مغازه ها به صورت دستی جابجا می شد و به دلیل سختی درجابجایی و روغن کاری مداوم و نداشتن شکلی زیبا و نیز ایمن نبودن آن کرکره اتوماتیک به بازار آمد و از مهمترین کاربردش حذف سختی جابجایی با نیروی فیزیکی آن برای بازو بسته کردن امروزه با فشار یک کلید این امر انجام می شود و دید داخل را کاملا پنهان می نماید ( به غیر از موارد خاص که از تیغه شفاف یا پلی کربنات استفاده شود ) و به غیر از موتور نمی توان ان را بالا و پایین کرد.
کرکره اتوماتیک را به جهت استفاده از برق برای روشن شدن موتور به اسم کرکره برقی هم می نامند و میتوان این محصول را برای درب تمامی فروشگاهها ، مغازه ها ،پارکینگهای مسکونی و تجاری وهمچنین دکه های شهرداری و ماشینهای حمل و پخش مواد غذایی استفاده کرد.

در زمینه جذب نصاب پروژه های مختلف در استان های کشور در محصولات درب اتوماتیک و درب ضد سرقت راه را برای تجارت بین الملل هموار نمود و کسب نشان های تجاری در تولید انواع کرکره اتوماتیک ما را بر آن داشت که شکوفایی آن در خدمات درب و صنعت نوپای عرصه ها بین الملل راهی به سوی همگام سازی های فرداست.